Wtorek, 13 kwietnia
Imieniny: Marcina, Przemysława
Czytających: 2026
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Witków: Bardzo udane zawody „Biathlon dla Każdego”

Poniedziałek, 26 czerwca 2017, 14:21
Autor: red
REGION, Witków: Bardzo udane zawody „Biathlon dla Każdego”
Fot. organizatorzy
W sobotę przy pięknej pogodzie na boisku sportowym w Witkowie, w gminie Czarny Bór, odbyła się impreza sportowa pod hasłem „Biathlon dla Każdego”.

Organizatorami imprezy byli: Uczniowski Klub Narciarski „Trójgarb” Witków, Powiat Wałbrzyski oraz Polski Związek Biathlonu.

Frekwencja dopisała i w zawodach wzięło udział ponad 120 zawodników od przedszkolaków po seniorów. Imprezę otworzył Starosta Wałbrzyski Jacek Cichura, który wyraził swoją radość z ogromnego zainteresowania zawodami i życzył wszystkim przede wszystkim dobrej zabawy i sportowej rywalizacji. Na zwycięzców poszczególnych kategorii czekały medale, puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Uroczystej dekoracji dokonali Członek Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego Stanisław Janor oraz zawodnik kadry narodowej PZB, wicemistrz świata juniorów w biathlonie letnim, Mateusz Janik.
- Bardzo się cieszę z tak dużego zainteresowania tą imprezą, nasza gmina słynie przecież z tradycji biathlonowych i stąd wywodzi się wielu utalentowanych zawodników tej dyscypliny. Organizację tej wspaniałej imprezy wziął na siebie lokalny klub UKN „Trójgarb” Witków, zrzeszający wokół siebie prawdziwych pasjonatów tego sportu, dlatego jak tylko Prezes Agnieszka Wtorek wraz z radnym Dariuszem Malinowskim zwrócili się do mnie o wsparcie w organizacji tych zawodów, to od razu podjąłem działania zmierzające do włączenia się Powiatu Wałbrzyskiego w organizację tej imprezy w ramach kalendarza powiatowych imprez kulturalno – sportowych – powiedział Stanisław Janor, Członek Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group