Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 2959
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Beata Żołnieruk odnosi się do remontu ulicy Strzegomskiej

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 16 czerwca 2017, 13:17
Aktualizacja: Sobota, 17 czerwca 2017, 9:23
Autor: red
Fot. red
Z sytuacją, z jaką mamy do czynienia w związku z remontem ulicy Strzegomskiej, nie może pogodzić się liderka Partii Wolność z okręgu wałbrzyskiego Beata Żołnieruk, która na swoim profilu facebookowym skomentowała tę kwestię.

,,Z nieoficjalnych informacji wynika, iż Gmina Wałbrzych, będąca inwestorem w/w inwestycji, przegrała spór sądowy z jej Wykonawcą w związku z czym musi zapłacić na jego rzecz znaczną kwotę pieniędzy".

Sprawa ulicy Strzegomskiej jest bardzo bulwersująca, nie tylko ze względu na długi okres trwania robót, ale również ze względu na jej całkowite zamknięcie.

Akurat moja firma realizuje tam przewozy dzieci do szkół. Nikogo nie interesuje fakt, że kierowcy muszą codziennie pokonywać kilkadziesiąt kilometrów więcej, co znacznie wydłuża czas dojazdu dzieci do szkół i do domów- nie wspominając o większych kosztach, które zmuszona jestem ponosić.

Na moje zapytanie ws zwiększenia kwoty za wykonywaną usługę, radca prawny zamawiającego odpowiedział, że wykonawca, czyli przewoźnik- ,,winien dokonać kalkulacji kosztów w tym uwzględnić ryzyko wystąpienia objazdu na podstawie własnego doświadczenia ". Bez komentarza!"

Czytaj również

Komentarze (31) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group