Czwartek, 21 stycznia
Imieniny: Agnieszki, Jarosława
Czytających: 2250
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Będą blokować drogi

Czwartek, 9 lipca 2015, 15:05
Aktualizacja: 18:48
Autor: PAW
Wałbrzych: Będą blokować drogi
Fot. PAW
Mieszkaniec Wałbrzycha Mateusz Rambacher poinformował dziś lokalne media, że 31 lipca grupa wałbrzyszan zamierza zorganizować manifestację na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Niepodległości przeciwko funkcjonowaniu składowiska odpadów Mo Bruk.

Na jednym ze zdjęć prezentujemy pismo, jakie Mateusz Rambacher skierował do prezydenta Romana Szełemeja, straży miejskiej, policji, pogotowia ratunkowego oraz ZDKiUM w Wałbrzychu.
- Nie mamy już zamiaru czekać na reakcję władz miasta i dlatego chcemy zorganizować tę manifestację – mówi Rambacher. – W godzinach 13.00-16.00 na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Niepodległości liczymy na obecność około 500 osób. Mamy oczekiwania i postulaty dotyczące zaprzestania funkcjonowania Mo Bruku. Chcemy, by powstał taki wałbrzyski okrągły stół, przy którym zasiądą przedstawiciele mieszkańców miasta, władze miasta oraz firmy Mo Bruk. Jeśli manifestacja nie przyniesie efektu i nie będzie rozmów z mieszkańcami, będziemy chcieli blokować kolejne drogi i manifestować przeciwko bezczynności władzy.

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group