Niedziela, 14 czerwca
13°C Jelenia Góra
reklamy

Będą mieli garaż

Audio

Czytaj na głos

Autor: Gmina Jedlina–Zdrój 1 min czytania

Jedlina–Zdrój z dofinansowaniem na garaż dla wozu strażackiego dla OSP Jedlina–Zdrój.

Gmina Jedlina-Zdrój otrzymała 164 tys. 363 zł dofinansowania z Dolnośląskiego Funduszu Pomocy Rozwojowej 2025 na budowę garażu dla wozu strażackiego. Nowy garaż zostanie dobudowany do budynku przy ul. Poznańskiej 8, w którym już znajduje się siedziba nowo powołanej jednostki OSP. Obiekt będzie wyposażony m.in. w ogrzewanie oraz instalacje wodno-kanalizacyjne. W ramach inwestycji przewidziano również utwardzenie terenu wokół garażu. To kolejny krok w budowie sprawnej, lokalnej jednostki OSP – po remoncie budynku i przekazaniu wozu bojowego przez Gminę Walim i OSP Zagórze Śląskie.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka