Gmina Jedlina-Zdrój otrzymała 164 tys. 363 zł dofinansowania z Dolnośląskiego Funduszu Pomocy Rozwojowej 2025 na budowę garażu dla wozu strażackiego. Nowy garaż zostanie dobudowany do budynku przy ul. Poznańskiej 8, w którym już znajduje się siedziba nowo powołanej jednostki OSP. Obiekt będzie wyposażony m.in. w ogrzewanie oraz instalacje wodno-kanalizacyjne. W ramach inwestycji przewidziano również utwardzenie terenu wokół garażu. To kolejny krok w budowie sprawnej, lokalnej jednostki OSP – po remoncie budynku i przekazaniu wozu bojowego przez Gminę Walim i OSP Zagórze Śląskie.
Będą mieli garaż
Audio
Czytaj na głos
Jedlina–Zdrój z dofinansowaniem na garaż dla wozu strażackiego dla OSP Jedlina–Zdrój.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.