Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 3849
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bezdomny MKS

Wiadomości: REGION, Szczawno-Zdrój
Poniedziałek, 7 listopada 2011, 11:49
Aktualizacja: 17:31
Autor: PAW
Fot. PAW
Mijają kolejne tygodnie, a piłkarze MKS–u Szczawno–Zdrój wciąż nie mogą występować na własnym stadionie w roli gospodarza.

Przypomnijmy. W Szczawnie–Zdroju powstaje nowy kompleks sportowy. Częściowo został oddany do użytku. Sportowcy korzystają z Orlika i boiska do gry w koszykówkę. Wciąż nie zakończona została jednak budowa pełnowymiarowego boiska do gry w piłkę nożną.

Występujący na tym stadionie piłkarze MKS-u Szczawno-Zdrój od ponad roku błąkają się po okolicznych stadionach. Grali w Boguszowie, w Gorcach, a teraz całą rundę jesienną w klasie okręgowej występowali w roli gości. Runda jesienna jednak zbliża się do końca i wkrótce MKS ma zacząć podejmować drużyny przeciwne w roli gospodarza. Tylko gdzie ma je podejmować, skoro na stadionie w Szczawnie-Zdroju prace stanęły w martwym punkcie?

Boisko pełnowymiarowe jest nieskończone i pewnie zostanie ukończone dopiero w przyszłym roku, a to oznacza, że MKS znów będzie musiał szukać innego obiektu do rozgrywania swoich meczów. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że MKS całą rundę wiosenną (marzec-czerwiec 2012 roku) w roli gospodarza będzie występował na boiskach przy ulicy Ratuszowej w Wałbrzychu. Czy do tej pory miasto dojdzie do porozumienia z wykonawcą murawy w Szczawnie-Zdroju i nowy sezon 2012/2013 piłkarze MKS-u rozpoczną na swoim obiekcie? Czas pokaże.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group