Niedziela, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 2780
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Bezpłatny hot spot

Wtorek, 9 czerwca 2020, 11:24
Aktualizacja: Środa, 10 czerwca 2020, 8:23
Autor: JAZ
Wałbrzych: Bezpłatny hot spot
Fot. użyczone
Mieszkańcy Wałbrzycha doczekali się bezpłatnych punktów dostępu hot spot. Zakończony przez Gminę Wałbrzych projekt zakładał przygotowanie dostępu do Internetu dla szerszej grupy wałbrzyszan.

Sieć nadajników jest dość gęsta. Możemy je znaleźć w następujących miejscach: ul. Wrocławskiej (Palmiarnia), ul. Podwale (przejście TESCO), ul. Dunikowskiego (Ogródek Jordanowski), skrzyżowanie ul. Broniewskiego/Główna, ul. Armii Krajowej 38, skrzyżowaniu ul. Andersa/Wańkowicza, Pl. M. Darowskiej, skrzyżowaniu ul. 11 Listopada/Świdnicka, Pl. Teatralnym, Al. Wyzwolenia 2, Schronisku Harcówka, Dworzec PKP Szczawienko, Rondo Solidarności.

Prezydent Roman Szełemej zauważa, że Internet, a szczególnie bezpłatny dostęp do niego, jest dla nas równie ważny, jak remontowane budynki, ulice, baseny czy stadiony. Nie widać tego na co dzień, ale zdecydowanie poprawia jakość życia mieszkańców.

Logowanie do systemu jest niezwykle proste. Wystarczy na swoim urządzeniu odszukać punkt Wi-Fi o nazwie WiFi4EU. Następnie należy podać adres email i zaakceptować regulamin korzystania z Internetu. Każdemu użytkownikowi miasto gwarantuje łącze o prędkości 30 Mbps. Koszt inwestycji wyniósł około 50 tysięcy złotych. Pieniądze pozyskano z Unii Europejskiej, gdzie już pozytywnie zaopiniowano wniosek na kolejne punkty szybkiego dostępu do Internetu.

Twoja reakcja na artykuł?

3
38%
Cieszy
5
63%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group