Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 4663
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: Biały Orzeł powróci jesienią

Czwartek, 18 kwietnia 2019, 11:21
Autor: red.
REGION, Mieroszów: Biały Orzeł powróci jesienią
Fot. ilustracyjne
Jest duża szansa, że w kolejnym sezonie w piłkarskiej Klasie B rozpocznie rozgrywki Biały Orzeł Mieroszów. Prace nad powrotem do rozgrywek są już bardzo zaawansowane.

W styczniu br. odbyło się Walne Zebranie TKS Biały Orzeł Mieroszów, podczas którego wybrano nowy Zarząd Klubu, w którego skład weszli: Dariusz Bydłosz - Prezes, Maciej Bobrowski - Wiceprezes, Janusz Kordos - Skarbnik, Izi Kowal - Sekretarz i Ilona Kołodziejczyk - Członkini. W Sali Posiedzeń Urzędu Miejskiego w Mieroszowie odbyło się spotkanie, podczas którego wspólnie z Andrzejem Lipińskim - Burmistrzem Mieroszowa ustalano wstępne zasady funkcjonowania Klubu, który w przyszłym sezonie chce przystąpić do rozgrywek.

- Jest nowy zarząd, już funkcjonuje. Chciałbym, żeby Biały Orzeł powrócił do rozgrywek. Z tego co wiem Zarząd Klubu będzie chciał przystąpić do rozgrywek od sezonu jesienno-wiosennego. Oczywiście zaczynamy od Klasy B, ponieważ drużyna w Klasie A nie przystąpiła do rozgrywek. Cieszę się, że znaleźli się ludzie, którzy się tym zainteresowali: zapaleńcy, piłkarze, którym zależy na tym, żeby ten klub wrócił do rozgrywek - powiedział Andrzej Lipiński - Burmistrz Mieroszowa.

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
40%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group