Czytających: 5305
Zalogowanych: 5

Kościelisko: Biathloniści Melafiru zakończyli starty w programie „Celuj w Igrzyska”

Czwartek, 15 marca 2012, 15:05
Aktualizacja: 15:06
Cykl zawodów rozgrywanych w Kościelisku jest przeznaczony dla młodych polskich biathlonistów. Z dobrej strony w tych zmaganiach zaprezentowali się zawodnicy Melafiru Czarny Bór.

W klasyfikacji klubowej Melafir zajął wysokie 3. miejsce.

W kategorii młodziczek Paulina Król została sklasyfikowana na 3. pozycji. Magdalena Gnosowska była 23., Sara Filip 28., a Kinga Kałużny 29. W rywalizacji młodzików Bartłomiej Filip zajął 2. pozycję, a tuż za nim uplasował się Maciej Widlak. Na 11. miejscu rywalizację ukończył Dawid Stawiarski. Karol Turek był 12., a Wojciech Garbocz 34.

W kategorii juniorek młodszych jedyna nasza biathlonistka – Agata Michalik – zakończyła start na 11. miejscu. Wśród juniorów młodszych bezkonkurencyjny był Bartłomiej Gwałt. Mateusz Janik zajął 4. pozycję, Patryk Dąbrowski był 12., Łukasz Pancerz 15., Mariusz Wtorek 17., a Gracjan Cabała 24.