Środa, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 2064
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Blisko 50 sportowców otrzymało stypendia

Piątek, 2 lutego 2018, 15:16
Aktualizacja: 15:34
Autor: opr. PAW
Wałbrzych: Blisko 50 sportowców otrzymało stypendia
Fot. red
Prezydent Roman Szełemej wydał zarządzenie w sprawie przyznania stypendiów sportowych.

Prezydent przyznał na okres 11 miesięcy, tj. od dnia 01.02.2018r. do dnia 31.12.2018r. stypendia sportowe dla niżej wymienionych zawodników (kwoty są podane brutto na miesiąc):

1. Martyna Zańko - KS AZS PWSZ Wałbrzych - piłka nożna 750,-
2. Sabina Ratajczak - KS AZS PWSZ Wałbrzych - piłka nożna 750,-
3. Julia Kowalczyk - KS AZS PWSZ Wałbrzych - piłka nożna 750,-
4. Karolina Gradecka - KS AZS PWSZ Wałbrzych - piłka nożna 750,-
5. Małgorzata Mesjasz - KS AZS PWSZ Wałbrzych - piłka nożna 750,-
6. Dominika Dereń - KS AZS PWSZ Wałbrzych - piłka nożna 750,-
7. Anna Rędzia - KS AZS PWSZ Wałbrzych - piłka nożna 750,-
8. Jessica Pluta - KS AZS PWSZ Wałbrzych - piłka nożna 750,-
9. Jagoda Szewczuk - KS AZS PWSZ Wałbrzych - piłka nożna 750,-
10. Oliwia Maciukiewcz - KS AZS PWSZ Wałbrzych - piłka nożna 750,-
11. Klaudia Miłek - KS AZS PWSZ Wałbrzych - piłka nożna 750,-

12. Ewelina Pawelska - MKS Chełmiec Wałbrzych - siatkówka 750,-
13. Magdalena Zdebska - MKS Chełmiec Wałbrzych - siatkówka 750,-
14. Paulina Groń - MKS Chełmiec Wałbrzych- siatkówka 750,-
15. Natalia Sławińska - MKS Chełmiec Wałbrzych- siatkówka 750,-
16. Martyna Urbanowska - MKS Chełmiec Wałbrzych - siatkówka 750,-
17. Izabela Groń - MKS Chełmiec Wałbrzych - siatkówka 750,-
18. Paulina Pawelska - MKS Chełmiec Wałbrzych - siatkówka 750,-

19. Sebastian Zieliński - MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych - siatkówka 750,-
20. Michał Szydłowski - MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych - siatkówka 750,-
21. Michał Marszałek - MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych - siatkówka 750,-
22. Mateusz Linda - MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych - siatkówka 750,-
23. Bartłomiej Dzikowicz - MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych - siatkówka 750,-
24. Adam Woźnica - MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych - siatkówka 750,-
25. Marcin Dereń - MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych - siatkówka 750,-

26. Rafał Glapiński - Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 - koszykówka 750,-
27. Marcin Wróbel - Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 - koszykówka 750,-
28. Bartłomiej Ratajczak - Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 - koszykówka 750,-
29. Damian Durski - Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 - koszykówka 750,-
30. Hubert Kruszczyński - Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 - koszykówka 750,-

31. Bartosz Łobaza - Sopot Curling Club Wa kuta - curling 750,-

32. Maja Kinga Gugała - ujeżdżenie 350,-

33. Jakub Kanik - LKS Górnik Wałbrzych - lekkoatletyka 350,-
34. Weronika Grzelak - LKS Górnik Wałbrzych - lekkoatletyka 500,-

35. Adam Peliński - Kaczor Boks Team Wałbrzych - boks 500,-
36. Patrycja Pelińska - Kaczor Boks Team Wałbrzych - boks 350,-
37. Patryk Maj - Kaczor Boks Team Wałbrzych - boks 350,-

38. Hanna Zawadzka - Klub Sportowy "Rekin" Świebodzice - pływanie 350,-

39. Julia Tarnawska - Klub Kolarstwa Wałbrzych - kolarstwo 350,-
40. Natalia Jeruzalska - Klub Kolarstwa Wałbrzych - kolarstwo 350,-

41. Julita Omilusik - Stowarzyszenie Sportowe ARES Wałbrzych - zapasy 500,-

42. Mateusz Kaczor - ZLKS "Zagłębie" Wałbrzych - zapasy 350,-
43. Marcin Orliński - ZLKS "Zagłębie" Wałbrzych - zapasy 350,-
44. Mateusz Ropiak - ZLKS "Zagłębie" Wałbrzych - zapasy 350,-
45. Oskar Wawrzyszyn - ZLKS "Zagłębie" Wałbrzych - zapasy 350,-

46. Weronika Szewczyk - MZK „Unia" Racibórz - zapasy 500,-

47. Jakub Krzpiet - Imperium Boxing Wałbrzych - boks 350,-
48. Paweł Sajda - Imperium Boxing Wałbrzych - boks 350,-
49. Hubert Łuczków - Imperium Boxing Wałbrzych - boks 350,-

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group