Środa, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 2599
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Blisko finału

Niedziela, 17 listopada 2019, 8:31
Aktualizacja: Poniedziałek, 18 listopada 2019, 9:13
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Blisko finału
Fot. Jakub Dąborwski/facebook
Wałbrzyszanin Jakub Dąbrowski dzięki głosom widzów awansował do kolejnego etapu rozgrywki The Voice of Poland.

W drugim odcinku na żywo każdy z trenerów musiał odrzucić jednego ze swoich podopiecznych. Poznaliśmy ośmioro uczestników, którzy wystąpią w półfinale.

Każdy odcinek na żywo kończy się eliminacją jednej osoby z każdej drużyny. Poczucie bezpieczeństwa mają uczestnicy, którzy otrzymali największą liczbę głosów od widzów. I w tym gronie znalazł się m.in. Jakub Dąbrowski. Spośród pozostałych, trenerzy wyeliminowali najsłabsze ogniwo. W Wielkim Finale, który odbędzie się już 30 listopada, decyzję o wyborze zwycięzcy podejmą wyłącznie widzowie biorący udział w głosowaniu SMS.

Jakub Dąbrowski wykonał numer Justyny Steczkowskiej "Wracam do domu" i doprowadził do łez m.in. Margaret. Decyzją widzów do półfinału trafił Jakub Dąbrowski. Michał Szpak postawił natomiast na Darię Reczek.

21-latek z Wałbrzycha. Jakub to wrażliwiec o artystycznej duszy – odkąd pamięta, jego życie zawsze wypełniała sztuka. Aktualnie studiuje kuratorstwo i teorię sztuki na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu.

Oprócz muzyki, która jest centrum jego życia, interesuje się fotografią analogową i filmem (po kryjomu ogląda najgorsze komedie romantyczne). W wolnym czasie planuje kolejne backpackerskie podróże, chcąc udowodnić, żeby aby odwiedzić najdalsze zakątki świata nie trzeba mieć wcale wielkiego budżetu.

Źródło: The Voice of Poland

Twoja reakcja na artykuł?

17
89%
Cieszy
1
5%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group