Sobota, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 4235
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Bramkostrzelni policjanci

Wtorek, 20 września 2022, 8:54
Autor: PAW
Wałbrzych/Kraj: Bramkostrzelni policjanci
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zaprezentowali się w miniony piątek podczas I Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Powiatu Wrocławskiego oraz Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu. Nasi funkcjonariusze wygrali cztery z sześciu spotkań i ostatecznie zostali zwycięzcami turnieju.

Zawody rozegrane zostały na stadionie lekkoatletycznym w Kątach Wrocławskich, a honorowy patronat objął nad nimi Komendant Wojewódzkie Policji we Wrocławiu.

W rozgrywkach grupowych na wałbrzyskich policjantów czekały cztery drużyny. Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zremisowali 1:1 z gospodarzami turnieju Komendą Miejską Policji we Wrocławiu, 9:0 pokonali Starostwo Powiatowe we Wrocławiu, również 9:0 rozgromili ekipę Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy i 1:1 zremisowali z Komendą Powiatową Policji w Świdnicy, awansując do półfinału z drugiego miejsca.

W ½ finału zespół z Wałbrzycha wygrał z Komendą Powiatową Policji w Kłodzku 3:1, a w wielkim finale pokonał 2:0 Komendę Powiatową Policji w Polkowicach.

Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został wałbrzyski golkiper Marcin Jaskółowski, a nagrodę fair play otrzymał emerytowany funkcjonariusz grający w barwach Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu Bronisław Janik.

Twoja reakcja na artykuł?

1
13%
Cieszy
1
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
6
75%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group