Poniedziałek, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 2899
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Burmistrz Mieroszowa spotkał się z przedsiębiorcami

Wiadomości: REGION, Mieroszów
Piątek, 23 stycznia 2015, 10:39
Aktualizacja: 10:40
Autor: red
Fot. UM Mieroszów
Burmistrz Mieroszowa Marcin Raczyński zorganizował spotkanie z przedstawicielami firm i organizacji pozarządowych działających w branży rekreacyjno – turystycznej.

W zebraniu wzięło udział 31 zaproszonych gości, wśród których obecni byli m.in. właściciele pensjonatów, ogrodu zoologicznego ZOO Farma w Łącznej, domów agroturystycznych, wyciągów narciarskich, prezes Fundacji In Situ, jak również przedstawiciele Rady Miejskiej.

Pilotażowe spotkanie miało na celu rozpoznanie zasobów i możliwości zaplecza turystycznego w Gminie Mieroszów, ale przede wszystkim nawiązanie ścisłej współpracy między podmiotami jak i współpracy z samorządem gminy. Ustalono również strategię działań w celu stworzenia produktu turystycznego Gminy Mieroszów i plan wspólnych działań marketingowych. Przedstawiono szereg ciekawych inicjatyw, które uatrakcyjnią ofertę turystyczną Gór Suchych.

Wszyscy uczestnicy wyrazili chęć dalszej ścisłej współpracy i kolejnych spotkań, na które już ustalono terminy.
- Jako organizator tego spotkania jestem ogromnie zadowolony z tak dużego zainteresowania i zaangażowania wszystkich gości - mówi burmistrz Marcin Raczyński. - Rozwój turystyki w Gminie Mieroszów jest dla mnie priorytetowym zadaniem i nie wyobrażam sobie sytuacji, w której nie angażuję się w tak istotną kwestię. A jako gospodarz Gminy Mieroszów dopełnię wszelkich starań, aby merytorycznie i organizacyjnie wspierać każdą osobę i instytucję, która w jakikolwiek sposób pracuje na rzecz rozwoju naszego regionu.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~mieroszowiak 23-01-2015 12:24
Wyciąg Narciarski Tomaszek w Sokołowsku,Sokołowsko turystycznie cały rok jakie wnioski ze spotkania na pewno pan Zalas opowiadał bo to tylko potrafi
~Tadek 24-01-2015 13:24
Żenada gdzie inwestorzy co to jest Kpina a kiedy bedzie obiecany Basen Panie Raczyński gubi sie Pan Gubi !!
~@ 24-01-2015 22:03
Basen będziecie tak, jak Jedlina lodowisko. Przed wyborami owszem, mógłby Wam nawet metro obiecać. Następne obietnice za cztery lata. Teraz to on musi chodzić z córką na spacer.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group