Czwartek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 3272
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Burmistrz Orpel pożegnał się ze współpracownikami

Piątek, 26 kwietnia 2024, 13:48
Aktualizacja: 13:53
Autor: red
REGION, Jedlina-Zdrój: Burmistrz Orpel pożegnał się ze współpracownikami
Fot. Gmina Jedlina–Zdrój
Podczas sesji Rady Miasta Jedliny–Zdroju, burmistrz Leszek Orpel oficjalnie pożegnał się ze współpracownikami, przedsiębiorcami, sportowcami oraz przedstawicielami instytucji oraz organizacji społecznych, a także z przyjaciółmi Jedliny–Zdroju.
- Byliśmy świadkami niezwykle podniosłej i wzruszającej sesji Rady Miejskiej Jedliny-Zdroju, kończącej kadencję, podczas której Burmistrz Leszek Orpel podziękował za 34 lata wspólnego budowania naszej Małej Ojczyzny oraz prezentując 27 rozpoczętych projektów inwestycyjnych, które będą kontynuowali następcy. W imieniu Stowarzyszenie Miłośników Jedliny-Zdroju miałem zaszczyt i przyjemność podziękować Panu Burmistrzowi za te trzy dekady służby na rzecz miasta i mieszkańców Jedliny oraz życzyć szczęścia na nowym etapie życia - komentuje Kamil Orpel.
- Nasz klub KS Petanque Jedlina godnie reprezentowali Jerzy Siara i Kazimierz Urbaniak. Pragnę jednak oficjalnie podziękować za tak wiele lat zaangażowanej pracy na rzecz Jedliny-Zdroju, która sprawiła, że miasto jest przyjazne mieszkańcom i jest też chętnie odwiedzaną atrakcją turystyczną, za efektywną realizację ogromnej ilości bardzo odważnych projektów i inwestycji, a nade wszystko, za promocję petanque i stworzenie bardzo dobrych warunków do uprawiania tej dyscypliny sportu - pisze Beata Urbaniak.

Twoja reakcja na artykuł?

18
43%
Cieszy
12
29%
Hahaha
3
7%
Nudzi
2
5%
Smuci
1
2%
Złości
6
14%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group