Poniedziałek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 3068
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina Zdrój: Burmistrz spotkał się z przedstawicielami klubów sportowych

Wtorek, 14 kwietnia 2015, 14:18
Autor: red
REGION, Jedlina Zdrój: Burmistrz spotkał się z przedstawicielami klubów sportowych
Fot. CK Jedlina Zdrój
W Centrum Kultury w Jedlinie – Zdroju odbyło się spotkanie burmistrza Leszka Orpla z przedstawicielami stowarzyszeń sportowych, dyrektorami szkół, nauczycielami wychowania fizycznego oraz radnymi Rady Miasta.

Celem spotkania było poznanie najważniejszych zadań realizowanych w roku bieżącym w różnych dyscyplinach sportu, poznanie dotychczasowych oraz wypracowanie nowych form współpracy samorządu z lokalnymi organizacjami pozarządowymi.

Burmistrz Miasta omówił prowadzone inwestycje i przestawił obiekty sportowe, które od 2007 r. powstały na terenie miasta. Poinformował, że środki finansowe na budowę tej infrastruktury wyniosły dotychczas ponad 7 mln 800 tys. zł. Omawiając działania promocyjne powiedział, że opracowana strategia wskazuje, iż właściwą promocją poprzez sport jest gra w bule, piłkę nożną i bieganie.

Następnie przedstawiciele stowarzyszeń i dyrektorzy szkół zaprezentowali w formie multimedialnej i ustnej dotychczasowe osiągnięcia w dziedzinie sportu osiągane zarówno przez dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe.

Na zakończenie uczestnicy spotkania uznali, iż inicjatywa spotkania się poszczególnych przedstawicieli sportu była ważna i potrzebna z uwagi na możliwość prezentacji działalności i potrzeb poszczególnych stowarzyszeń oraz wymiany doświadczeń.

Red. K. Szemiel

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group