Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 5627
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: Burmistrz wydał oświadczenie

Środa, 11 marca 2020, 14:26
Aktualizacja: Czwartek, 12 marca 2020, 7:14
Autor: red
REGION, Mieroszów: Burmistrz wydał oświadczenie
Fot. UM Mieroszów
Burmistrz Mieroszowa Andrzej Lipiński podjął decyzję odnośnie imprez i wydarzeń organizowanych i zaplanowanych w gminie. Poniżej prezentujemy treść jego oświadczenia.

"Szanowni Państwo
Zgodnie z dzisiejszymi informacjami po posiedzeniu Rządowego Zespołu Kryzysowego przekazanymi przez Premiera Mateusza Morawieckiego dotyczącymi odwołania wszystkich imprez masowych, podjąłem decyzję o czasowym odwołaniu wydarzeń i imprez organizowanych przez miasto.

Informacje przekazane przez właściwe służby w Mieroszowie nie potwierdzają stwierdzonego przypadku zarażenia koronawirusem. Obserwując rozwój sytuacji, uznałem, że ze względów bezpieczeństwa, a przede wszystkim profilaktyki, trzeba podjąć taką decyzję.

Wszystkie sobotnie zajęcia organizowane w ramach Uniwersytetu III Wieku zostają czasowo odwołane. Mieroszowskie Centrum Kultury poda nowy harmonogram zajęć w najbliższym czasie. Imprezy i wydarzenia gromadzące większe grupy osób odwołane są do końca marca bieżącego roku, ale termin ten jest uzależniony od rozwoju sytuacji na terenie naszego województwa.

Szczególną troskę kieruję w stronę osób, które borykają się z chorobami przewlekłymi, jak i w stronę seniorów – jest to bowiem grupa najbardziej zagrożona.

Na naszych stronach internetowych zamieszczone są wszelkie pomocne informacje na temat postępowania w przypadku podejrzenia wystąpienia objawów chorobowych.

Rekomenduję ograniczenie przebywania w miejscach publicznych oraz stosowanie zasad higieny.

Burmistrz Andrzej Lipiński".

Twoja reakcja na artykuł?

3
27%
Cieszy
1
9%
Hahaha
3
27%
Nudzi
1
9%
Smuci
0
0%
Złości
3
27%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group