Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 5636
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Burmistrz wyróżniony przez studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Czwartek, 14 marca 2019, 8:19
Aktualizacja: 12:12
Autor: red
REGION, Głuszyca: Burmistrz wyróżniony przez studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku
Fot. UM Głuszyca
Głuszyccy studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku wyróżnili Burmistrza Głuszycy Romana Głoda tytułem Honorowego Członka UTW.

- Burmistrz od początku działalności UTW objął nasze działania honorowym patronatem, a swój patronat uwidocznił praktycznym działaniem. Dostrzegł potrzebę działania studentów-seniorów, którzy chcą poznawać nowe rzeczy, dbać o utrzymanie aktywności fizycznej i intelektualnej. Burmistrz zawsze jest przychylny działaniom studentów UTW – dodał Prezes Zarządu Jerzy Janus w czasie laudacji wygłoszonej podczas spotkania studentów UTW w dniu 13 marca w Centrum Kultury w Głuszycy.

W podziękowaniu za przyznane wyróżnienie Burmistrz Roman Głód opowiedział zebranym o swojej fascynacji górami i o odbytych wyprawach wysokogórskich. W ciągu 10 lat zdobył 14 czterotysięczników. Uprawia alpinizm wraz z przyjaciółmi – Dariuszem Tęczą i Rafałem Urbańskim.
- Góry nauczyły mnie spokoju i wytrwałości w dążeniu do celu- dodał Roman Głód, który wzbogacił swój wykład bogatym zbiorem zdjęć, dokumentujących czas spędzony na wyprawach w górach.

Twoja reakcja na artykuł?

4
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
17%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group