Czytających: 5116

Wałbrzych: Chajewski trafia

Niedziela, 31 października 2021, 7:28
Aktualizacja: 7:34
Piłkarze Górnika Wałbrzych w meczu na szczycie pokonali wicelidera rozgrywek Skałki Stolec 4–0.

Mecz stał na dość wysokim poziomie, a drużyna ze Stolca przyjechała do Wałbrzycha ofensywnie nastawiona, lecz tego dnia podopieczni Marcina Domagały byli bardzo dobrze dysponowani. Przez ponad pół godziny obie ekipy starały się nie stracić gola, ale równocześnie nie zapominały o grze do przodu. Wreszcie 34. minucie Górnicy wyszli na prowadzenie po golu Chajewskiego. Ten sam piłkarz zdobył również gola do szatni i do przerwy było 2-0. Pierwsze 10 minut drugiej odsłony rozstrzygnęło losy pojedynku. Po raz kolejny umiejętnościami błysnął Chajewski, który zdobył dwa kolejne gole i było po meczu.

Górnik - Skałki Stolec 4:0 (2-0)

Górnik - Stec, Rosicki (65' Grudziński), Orzech, Smoczyk, D.Michalak (80' Frączek), Sobiesierski (73' Valencia
Rodriguez), Kobylański (70' G.Michalak), Krawczyk (70' Niedźwiedzki), Chajewski, Gorczyca (80' Rzeszotko), Kopernicki.