Poniedziałek, 18 października
Imieniny: Juliana, Łukasza
Czytających: 2754
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Charytatywny maraton Zumby

Niedziela, 9 czerwca 2019, 9:46
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Charytatywny maraton Zumby
Fot. Robert Bajek
W Centrum Ceramiki na terenie Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu odbył się wczoraj kolejny charytatywny maraton Zumby.

Celem imprezy, oczywiście oprócz dobrej zabawy, była zbiórka środków na rehabilitację Filipa Bałdygi z Wałbrzycha. Przed rozpoczęciem Zumby można było wykupić cegiełki o wartości 25 złotych, a cały dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na ten właśnie cel.

Do udziału w imprezie zgłosiło się wielu najlepszych instruktorów Zumby z Wałbrzycha i okolic, w tym Monika Szpilarewicz, Team Kamila i Ola Fun Fitness, Magdalena Truszczyńska i Patrycja Owsiak. Dodatkowo swój udział zgłosili: Beata Rejek i Marta Jasińska ze Świebodzic, Edyta Poparda z Legnicy, Magdalena Hrycaj ze Złotoryi, Agnieszka Lis Rębas z Jeleniej Góry i Patryk Zumba Kolwicz z Opola.

Dwunastoletni Filip urodził się z zespołem wad wrodzonych. Ma małogłowie i hipoplazję ciała. Choruje na padaczkę, jest opóźniony psycho-ruchowo w stopniu głębokim. Dzięki dotychczasowej rehabilitacji Filip chodzi, ale wciąż potrzebne są dalsze zabiegi. Filip nie mówi, komunikacja z nim jest utrudniona, potrzebuje stymulacji logopedycznej oraz sensorycznej.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group