Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 3206
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ciekawy tydzień w bibliotece

Poniedziałek, 23 stycznia 2017, 8:52
Aktualizacja: 8:58
Autor: red
Wałbrzych: Ciekawy tydzień w bibliotece
Fot. organizatorzy
W tym tygodniu Biblioteka pod Atlantami poleca szereg atrakcyjnych wydarzeń.

W środę 25 stycznia o godz.17.30 w budynku głównym gościem Akademii Ludzi z Pasją będzie Monika Maciejczyk - archeolog, pisarka, laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Poezji Oficyny Wydawniczej Mak w Szczecinie. Jej pasją jest zdobienie kamieni oraz Wiesław Żywicki, zbieracz kamieni, twórca tzw. kamiennych figur i fotograf. Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa prac.

W czwartek 26 stycznia o godz. 17.30 odbędzie się promocja książki Anny Grużlewskiej „Żydzi z prowincji. Świdnicki i wałbrzyski okręg synagogalny 1812-1944". Anna Grużlewska specjalizuje się w badaniach nad przeszłością Żydów na Dolnym Śląsku. Jest autorką publikacji historycznych, naukowych i popularno-naukowych z tego zakresu.

W piątek 27 stycznia o godz. 16.30 Multimedialna Filia Biblioteczna zaprasza na nowy cykl N.E.R.D., czyli spotkania fanów komiksów, Anime, gier komputerowych oraz szeroko pojętej fantastyki. Na pierwszych zajęciach postaramy się rozstrzygnąć odwieczny spór między ikonicznymi uniwersami komiksowymi, czyli „Marvel kontra DC".

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group