Czwartek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 2255
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

CK–MBP Głuszyca: zaprezentuj strój i wygraj nagrodę

Wiadomości: Głuszyca
Piątek, 26 kwietnia 2013, 13:23
Aktualizacja: 23:18
Autor: organizatorzy
Fot. użyczone
Konkurs dla wszystkich z poczuciem humoru – wystarczy przebrać się za postać z bajki lub podania ludowego i zaprezentować na scenie. Do wygrania nagrody pieniężne i rzeczowe. Swój udział można zgłosić jeszcze do 30 kwietnia. Rozstrzygnięcie konkursu 4 maja.

Konkurs na najciekawszy strój postaci bajkowej (np. Koziołka Matołka, Jasia, Małgosi, Czerwonego Kapturka, Królewny Śnieżki, Krasnoludka) czy też z podania ludowego (np. Rusałki, Czarownicy, Upiora) ma na celu popularyzację bajek, legend, podań ludowych oraz kształcenie kreatywności i pomysłowości. Może wziąć w nim udział każdy (przewidziane są trzy kategorie wiekowe: 0-6 lat, 7-12 lat oraz 13-100 lat) zainteresowany, bez względu na miejsce zamieszkania.

Udział w konkursie jest indywidualny. Uczestnik ma za zadanie przebrać się za postać bajkową lub ludową, w taki sposób, aby jak najlepiej odwzorować postać z bajki, wierzenia, legendy lub podania ludowego. Jury będzie także oceniało pomysłowość oraz wkład pracy w przygotowania stroju.

Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest dokonanie zgłoszenia, czyli wypełnienie karty (dostępnej na stronie www.ckmbp.gluszyca.pl lub w siedzibie Organizatora - CK-MBP. ul. Grunwaldzka 26, Głuszyca- oraz dostarczenie jej do Centrum Kultury-MBP lub przesłanie jej e-mail’em na adres ckmbp@interia.pl w nieprzekraczalnym terminie do 30 kwietnia.

Rejestracja odbędzie się się 4 maja w godz. 15.30-16.00 u organizatora. Punkt rejestracyjny będzie się znajdował w Ogrodzie Jordanowskim (naprzeciw CK-MBP). Konkurs zostanie rozstrzygnięty 4 maja w godz. 16.00-17.30 w Ogrodzie Jordanowskim podczas ,,Spotkań z muzyką i sztuką”.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group