Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 4169
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Coolturalna Montownia

Sobota, 26 lutego 2022, 8:03
Autor: red
Wałbrzych: Coolturalna Montownia
Fot. organizatorzy
Jest takie miejsce na terenie kompleksu Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia, w którym była kiedyś kotłownia i montownia maszyn górniczych.

Miejsce to od 8 marca znowu zacznie służyć mieszkańcom Wałbrzycha i znowu będzie w nim montownia, tyle tylko, że nie maszynowa, ale „Coolturalna”. Będzie tu restauracja, ale trochę nietypowa, przynajmniej z kilku powodów. Po pierwsze, samo wnętrze tego miejsca jest wyjątkowe – industrialna sala z elementami pierwotnego wyposażenia. Miejsce bez ludzi jest jednak martwe. Coolturalną Montownię tworzy zespół ludzi z pasją. Po drugie, zachęcające będą godziny otwarcia – do późnej nocy. Po trzecie sala posiada profesjonalne nagłośnienie – będzie można posłuchać muzyki w dobrej jakości na dobrym poziomie. Po czwarte – może najważniejsze – tak dobre potrawy i tak dobra kawa będzie tylko tutaj. Jakie to potrawy? To na razie tajemnica.
Coolturalna Montownia to jednak nie tylko restauracja. To ma być miejsce spotkań z ciekawymi ludźmi, z kulturą i nauką. Koncerty, wystawy, warsztaty, konferencje będą odbywać się tu regularnie.

Zaczynamy 8 marca w Dzień Kobiet. Tego dnia o godzinie 18.00 zapraszamy na uroczystą kolację. Po kolacji odbędzie się koncert – wystąpi Dawid Krzyk z zespołem. Wykonają specjalnie dobrane utwory dla Pań. Będzie też niespodzianka – pokaz fire show. Koszt wydarzenia to 150 zł. Rezerwacji można dokonać telefonicznie (502771888 lub 572645392) lub mailowo: montownia@kopalnia.info.

Od . marca Coolturalna Montownia otwarta będzie codziennie. Wszystkie informacje podawane będą na naszej stronie facebookowej. Co tu dużo pisać. Trzeba przyjść do Coolturalnej Montowni, by przekonać się, że jest to miejsce inne niż wszystkie.

Twoja reakcja na artykuł?

8
67%
Cieszy
2
17%
Hahaha
1
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
8%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group