Poniedziałek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1418
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Cyrkowe popisy wciąż popularne

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 18 kwietnia 2011, 14:52
Aktualizacja: Wtorek, 19 kwietnia 2011, 13:04
Autor: PAW
Fot. red
Widząc frekwencję podczas dwóch cyrkowych przedstawień, jakie odbyły się wczoraj w Wałbrzychu, można z przekonaniem stwierdzić, że sztuka cyrkowa nic nie traci na swojej atrakcyjności.

W niedzielę reprezentacyjny Cyrk Arlekin pod dyrekcją Krzysztofa Mazura i Juliana Madeja przedstawił mieszkańcom Wałbrzycha nowy atrakcyjny program sezonu 2011.

Czołowi artyści areny polskiej oraz gościnnie artyści z Ukrainy i Rosji zaprezentowali najbardziej efektowne popisy tej trudnej i specyficznej sztuki, wywołującej u widzów dreszczyk dobrze znanej emocji. Ale właśnie to uczucie decyduje o tym, że cyrk cieszy się zawsze ogromnym zainteresowaniem dzieci, dorosłych i młodzieży. Na arenie zaprezentowały się m.in. wspaniałe zwierzęta: konie, kozy, muflony, lamy i węże.

Specjalnie dla najmłodszych widzów wystąpił Kubuś Puchatek i Ogr. Wybitni artyści areny polskiej, absolwenci Państwowej Szkoły Cyrkowej w Julinku, którzy występowali na wielu festiwalach cyrkowych i arenach renomowanych cyrków europejskich, zademonstrowali popisy akrobatyczne na batucie, zabawną groteską akrobatyczną oraz ekwilibrystykę na wałkach. Moc niezapomnianych wrażeń dostarczyły akrobacje napowietrzne na sztrabatach w wykonaniu gościa z Ukrainy Władymira.

Więcej o programie i Cyrku Arlekin, można przeczytać na stronie internetowej cyrku: www.cyrk-arlekin.com.pl oraz w profilu Cyrk Arlekin na facebooku.

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group