Środa, 22 marca
Imieniny: Bogusława, Katarzyny
Czytających: 5008
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: Czarnoborska Noc Bibliotek

Poniedziałek, 5 października 2020, 6:33
Aktualizacja: 8:45
Autor: red
REGION, Czarny Bór: Czarnoborska Noc Bibliotek
Fot. organizatorzy
Przed nami najbardziej zaczytana noc w roku – Ogólnopolska Noc Bibliotek. Już 10 października setki bibliotek w całej Polsce otworzą swoje podwoje dla „nocnych marków”. Kusić będą czytelniczymi akcjami, dobrą książką, spotkaniami z autorami oraz zwiedzaniem pomieszczeń na co dzień dla czytelników niedostępnych.

Do akcji dołączyła również czarnoborska biblioteka, która specjalnie z okazji Nocy Bibliotek przygotowała atrakcje zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Noc Bibliotek w Czarnym Borze wystartuje nietypowo, bo już w piątek 9 października z mnóstwem atrakcji dla najmłodszych. Będą warsztaty detektywistyczne, książkowe historie z dreszczykiem oraz wesoła zabawa „między regałami”, bowiem biblioteka to miejsce gdzie wszystko się może zdarzyć…

W sobotę, 10 października odbędzie się natomiast wyjątkowy i kameralny koncert. Na sali widowiskowej Centrum Kultury wybrzmią kojące dźwięki saksofonu, na którym zagra Krzysztof Kurnyta. Czarny Bór to Gmina Ludzi z Pasją więc Noc Bibliotek jest doskonałą okazją by spotkać się czarnoborskimi twórcami: Barbarą Stobiecką – miłośniczką poezji, która właśnie wydała swój pierwszy tomik wierszy „Popełnienia” oraz Patrykiem Góreckim pasjonatem pióra i fotografii, autorem tomiku „To, tutaj”. Oprócz wrażeń muzycznych i literackich na uczestników wydarzenia czekać będzie też doskonała, jesienna herbata i … niespodzianka.

Organizatorzy wydarzenia - Gmina Czarny Bór, Biblioteka + Centrum Kultury w Czarnym Borze –zapraszają: dzieci - 9 października piątek godz. 17:30, dorosłych 10 października (sobota) 19:00.

Ze względów epidemiologicznych liczba uczestników ograniczona, prosimy o odbiór zaproszeń, rezerwacja pod nr tel. 74 844 50 242 lub w B+CK, ul. Sportowa 43.

Do zobaczenia w B+CK w Czarnym Borze.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
50%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group