Niedziela, 1 listopada
Imieniny: Juliana, Łukasza
Czytających: 2174
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czarny Bór zebrał ponad 20 tysięcy złotych

Wiadomości: REGION, Czarny Bór
Wtorek, 16 stycznia 2018, 10:28
Aktualizacja: 10:36
Autor: red
Fot. CK Czarny Bór
Podczas niedzielnego finału WOŚP w Czarnym Borze zebrano 21 tys. 086,43 zł.

Na licytacje zostały wystawione dwa torty, kilkanaście obrazów, a dużym powodzeniem cieszyły się gadżety WOŚP i warsztaty z Julią Cymbaluk.

Były dwa stoiska z ciastami upieczonymi przez studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Czarnym Borze, „Grzędowianki” oraz członków Stowarzyszenia Atrakcyjni.

Wystąpił dziecięcy czarnoborski klub karate „SHIN”, zapaśniczy klub „Heros”, dziecięca czarnoborska grupa taneczna, dzieci z Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnym Borze, uczniowie Szkoły Tańca J.J. Homoncik oraz zabawy z dziećmi poprowadziła „KAROLANDIA”.

W punkcie czarnoborskich biathlonistów „Melafir” można było spróbować swoich sił strzelając z broni laserowej, a także pomalować paznokcie i zrobić dzienny makijaż w kąciku kosmetycznym, ozdobić piernikowe serduszka przekazane przez piekarnię „Frąckowiak”, zagrać w gry planszowe, poczuć się jak gwiazda na czerwonym dywanie w „Alei Gwiazd” czy spróbować „pierwszej pomocy” w punkcie Ochotniczej Straży Pożarnej.
- Po raz pierwszy organizowaliśmy finał i frekwencja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Czarnoborzanie otworzyli swoje serca, bo z samych licytacji zebrane zostało ponad 10 tysięcy złotych. Na sam koniec, jak na każdym finale w Polsce, odbyło się „Światełko do nieba”, w którym uczestniczyły 3 wozy Ochotniczej Straży Pożarnej z Jaczkowa, Witkowa i Borówna - mówią organizatorzy.

Czarnoborski sukces 26. Finału WOŚP jest dziełem wielu osób. Tak wielu, że nie sposób wymienić.

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group