Wtorek, 2 marca
Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła
Czytających: 3629
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Czteromiesięczna dziewczynka pod opieką pijanych rodziców

Środa, 16 marca 2011, 16:12
Aktualizacja: 16:12
Autor: red
Wałbrzych: Czteromiesięczna dziewczynka pod opieką pijanych rodziców
Fot. red
Wałbrzyscy policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę, rodziców czteromiesięcznej dziewczynki. Oboje byli w stanie upojenia alkoholowego.

Wałbrzyscy policjanci I komisariatu zatrzymali w jednym z mieszkań przy ulicy Fortecznej 23-letnią kobietę i 31-letniego mężczyznę, rodziców czteromiesięcznej dziewczynki. Oboje byli pod bardzo mocnym wpływem alkoholu. Przyjechali do Wałbrzycha z jednej z podwałbrzyskich miejscowości i „balowali” z przerwami drugą dobę.

Matka czteromiesięcznej dziewczynki miała prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu‰, a ojciec blisko 3 promile alkoholu. Informację o płaczącym dziecku przekazali telefonicznie policji zaniepokojeni sąsiedzi. Przybyli na miejsce funkcjonariusze wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które przewiozło dziewczynkę na badania do jednego z wałbrzyskich szpitali, a stamtąd do domu małego dziecka, gdzie zapewniono dziewczynce bezpieczeństwo.

Za realne stworzenie niebezpieczeństwa dla zdrowia, a nawet życia dziecka, obojgu rodzicom może grozić kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group