Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 2490
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czysta ekonomia w Media Markt

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 22 października 2010, 19:00
Aktualizacja: 19:01
Autor: red
Opłaty za rachunki każdego gospodarstwa domowego to jeden z najwyższych stałych kosztów prowadzenia domu. Co zrobić, aby zmniejszyć te wydatki i jednocześnie wpłynąć pozytywnie na środowisko naturalne?

Rozwiązaniem jest akcja „Czysta ekonomia” prowadzona przez sieć Media Markt w trakcie, której premiowane są zakupy produktów posiadających wysokie certyfikaty oszczędności ekologicznej – zużycia prądu oraz wody.

Nowocześniejsze urządzenia wyposażenia domu, takie jak pralki, lodówki, zmywarki czy piekarniki zużywają dużo mniej prądu, a także wody niż te, które mają klika lub kilkanaście lat. W przeliczeniu na złotówki tradycyjna polska rodzina składająca się z rodziców oraz dwójki dzieci może w skali roku używając energooszczędnych sprzętów w taki sposób zaoszczędzić blisko 1000 zł.

Rozpoczynająca się 22 października akcja marketów Media Markt „Czysta ekonomia” premiuje wszystkich kupujących, dla których ważne jest dbanie o środowisko naturalne. Zysk z udziału w akcji jest podwójny. Klient kupujący super energooszczędne urządzenie otrzyma specjalną eko-premię w wysokości 150 zł w postaci zwrotu gotówki na konto bankowe. Przyczyni się także do promowania postaw proekologicznych i zwiększania świadomości użytkowania super-energooszczędnych urządzeń AGD.

Sieć Media Markt poprzez szeroką ofertę produktów będących „eko” zachęca kupujących, aby w prosty sposób mogli zaoszczędzić pieniądze, a także przyczynić się do ochrony środowiska. To już kolejna „ekologiczna” akcja Media Markt. Sieć od lat propaguje i namawia swoich klientów do wymiany urządzeń elektroniki użytkowej w ramach projektu „stare na nowe”, dzięki czemu zużyte urządzenia RTV – AGD są w sposób profesjonalny i bezpieczny dla środowiska utylizowane.

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~pś 22-10-2010 21:54
nie no, to już 4743 artykuł o MM w ostatnich tygodniach... niedługo będziemy dostawać informacje, że w MM jest promocja na czajnik albo inny toster.. a co do samej akcji to ściema - 1000 zł?! wtf?! przez ile lat i na jakich produktach ma taka oszczędność się dokonać? 75% użytkowników AGD posiada już sprzęt w klasie A, A+ robi niewielką różnicę. zabawny artykuł.
~ 22-10-2010 22:13
pewnie płaca za takie artykuły,to normalne,przeciez nikt nie robi im reklamy za free.
~ 22-10-2010 22:20
taka sama bajka jak zarówki energooszczedne
~randalffff 23-10-2010 0:14
Przecież nie dla idiotów MM
~eko 23-10-2010 10:50
Dobra akcja a i sprzętu nie trzeba wycrzucać do kosza niszczyć środowisko tylko oddać

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group