Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 3485
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czytelnik interweniuje w sprawie oznakowania obwodnicy

Wiadomości: REGION, Szczawno Zdrój
Czwartek, 2 maja 2013, 9:00
Autor: red
Fot. użyczone
Zwrócił się do nas jeden z Czytelników, który uważa, że oznakowanie niedawno otwartego odcinka obwodnicy Szczawna Zdroju nie jest jasne i czytelne.

Oto treść mail, jaki otrzymaliśmy od Czytelnika:

„Minęło już ponad 2 miesiące od otwarcia obwodnicy Szczawna Zdroju. Niestety, jadąc od strony Podzamcza czy Piaskowej Góry, nadal nie prowadzi nas na nową drogę żadne oznakowanie. Oznakowanie ronda obok hipermarketu Tesco wskazuje, iż droga wojewódzka nr 376 do Czarnego Boru nadal prowadzi przez Szczawno, a zjazd w stronę obwodnicy prowadzi do „nikąd" (co najwyżej do hipermarketów Tesco i Makro).

Taka sama sytuacja ma miejsce, kiedy jedziemy od centrum Szczawna Zdroju w stronę Podzamcza. Tam również nie prowadzi nas na obwodnicę żaden znak. Zauważyłem, że na odcinkach dróg uzdrowiska, które można spokojnie ominąć nową drogą, ruch jest wciąż bardzo duży, a obwodnica świeci pustkami. Droga miała wyprowadzić ruch z miasta, ale jak na razie nie spełnia swojej roli, ponieważ wielu kierowców nie wie, że ma taką możliwość i jedzie „po staremu".

Zapytanie w tej sprawie wysyłałem do DSDIK, który jest zarządcą tej drogi, jak i do UM w Szczawnie Zdroju, któremu na tym powinno najbardziej zależeć. Oczywiście od żadnej ze stron nie otrzymałem odpowiedzi, dlatego postanowiłem poinformować o sprawie wałbrzyskie media”.

Rafał Lewandowski

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group