Środa, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 4276
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: Dąbrowszczaków zmienia wygląd

Piątek, 24 kwietnia 2015, 6:25
Aktualizacja: Sobota, 25 kwietnia 2015, 7:55
Autor: red
REGION, Mieroszów: Dąbrowszczaków zmienia wygląd
Fot. użyczone
Polska Spółka Gazownictwa rozpoczęła na ulicy Powstańców i Dąbrowszczaków w Mieroszowie prace związane z położeniem sieci gazowniczej.

Równolegle Gmina Mieroszów będzie prowadziła swoją inwestycję związaną z budową kolektora kanalizacji sanitarnej na ulicy Dąbrowszczaków. Mieszkańcy zyskają na tym nie tylko dostęp do gazu i kanalizacji, ale także nową nawierzchnię drogi.

Prace są skoordynowane w taki sposób, aby wszystkie konieczne działania następowały po sobie i tym samym były jak najmniej uciążliwe dla mieszkańców. Burmistrz Marcin Raczyński informuje o następujących, niemożliwych do uniknięcia utrudnieniach w ruchu kołowym:

I ETAP - ROBOTY PROWADZONE NA ODCINKU OD UL. WYSOKIEJ DO UL. POLNEJ - objazd ulicy Dąbrowszczaków ulicami Wolności oraz Mickiewicza (zgodnie z ustawionym oznakowaniem)

II ETAP – ROBOTY PROWADZONE NA SKRZYŻOWANIU Z UL. POLNĄ - objazd ulicy Dąbrowszczaków ulicami Wolności oraz Mickiewicza (zgodnie z ustawionym oznakowaniem)

III ETAP – ROBOTY PROWADZONE NA ODCINKU OD UL. POLNEJ DO BUDYNKU nr 12 - objazd ulicy Dąbrowszczaków ulicami Polna i Kościelna (zgodnie z ustawionym oznakowaniem).

Przewidywany termin zakończenia prac to czerwiec.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group