Sobota, 2 marca
Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła
Czytających: 5357
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Destylator był mu niezbędny...

Środa, 4 października 2023, 7:28
Autor: red
Wałbrzych: Destylator był mu niezbędny...
Fot. KMP Wałbrzych
Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 21–letniemu wałbrzyszaninowi, który w drugiej części sierpnia tego roku dokonał kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów usytuowanych na terenie Śródmieścia. Okazało się, że młody mężczyzna ukradł z wystawy sklepowej destylator do wody.

Do włamania doszło 21 sierpnia po godzinie drugiej w nocy przy ul. Konopnickiej w Wałbrzychu. O wybitej szybie w sklepie powiadomił mundurowych 68-letni właściciel. Czynności przeprowadzone na miejscu zdarzenia pozwoliły na ustalenie, że sprawca - po dewastacji witryny sklepowej - z wystawy sklepowej ukradł destylator do wody o wartości 550 złotych, powodując w ten sposób jednak dużo większe straty w mieniu.

Działania operacyjne doprowadziły ostatecznie do wytypowania sprawcy przestępstwa. Dzięki realizacji zebranych informacji, mundurowi ostatecznie zatrzymali podejrzanego o włamanie 21-latka 2 października około godziny 10:00 przy tej samej ulicy, gdzie doszło do popełnienia przestępstwa.

Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. 21-latek stanie teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Twoja reakcja na artykuł?

4
36%
Cieszy
3
27%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
27%
Złości
1
9%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group