Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 4609
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Dewastacja wspólnym problemem

Środa, 7 września 2022, 8:35
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Dewastacja wspólnym problemem
Fot. UM Boguszów–Gorce
Powyginane znaki drogowe, graffiti na ścianach budynków, powybijane szyby w sklepach, przewrócone kosze na śmieci – to tylko niektóre rzeczy z którymi gmina Boguszów–Gorce boryka się na co dzień. Zniszczone mienie wymaga naprawy, a ta pociąga za sobą koszty. Za niezrozumiałą agresję oraz głupotę płacimy my wszyscy.

Skala eskalacji zachowań, które prowadzą do niszczenia mienia publicznego przeraża. Jest to szczególnie przykre i niezrozumiałe, kiedy dotyczy rzeczy, z których korzystamy wszyscy, które służą dzieciom, poprawiają wygląd miasta. Wczoraj został ujawniony kolejny bulwersujący akt wandalizmu na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Szkolnej w Boguszowie-Gorcach. Po godzinie 18:00 doszło do zniszczenia drzwi do sali gimnastycznej, z której na co dzień korzystają uczniowie tej szkoły. Tego samego dnia w nocy siekierą zniszczono skrzynkę gazową. Policja zabezpieczyła nagranie z monitoringu.

Jeśli jesteś świadkiem dewastacji – reaguj – zgłoś sprawę na policję lub do straży miejskiej. Zniszczenia na terenie miasta to nasz wspólny problem, a za naprawę zniszczonych elementów infrastruktury płacą mieszkańcy gminy ze swoich podatków.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
7%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
14%
Smuci
6
43%
Złości
5
36%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group