Wtorek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1663
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dla Ciebie Mamo – „Wałbrzyskim Mamom –Zespół „Wałbrzych”

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 25 maja 2013, 6:33
Aktualizacja: 23:08
Autor: organizatorzy/opr.red.
Fot. użyczone
Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych” zaprasza dzisiaj o godzinie 16:00 do Amfiteatru przy Placu Teatralnym
na koncert „Wałbrzyskim Mamom –Zespół „Wałbrzych”. W razie niepogody, koncert zostanie przeniesiony do Hali Sportowej przy Pl. Teatralnym. Wstęp wolny.

Dzień Matki jest zawsze jednym z najpiękniejszych momentów w życiu matki i dziecka. Ponieważ w naszej folklorystycznej Rodzinie tańczy i śpiewa dziecięca gromada utalentowanych dziewcząt i chłopców, dlatego Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych” postanowił podziękować koncertem za matczyny trud i opiekuńczą serdeczność.

Młodzi artyści przygotowali specjalny program tańców i pieśni, bowiem często nie starcza słów godnych, wyrażających swej mamie wdzięczność za dar życia, matczyną mądrość i odwagę, cierpliwość i wszelaka dobroć. I tu, pięknym i szczerym prezentem będą słowa piosnki śpiewanej przez grupę dziecięcą: „Wiele pięknych kwiatów znamy: tulipanów, róż i bzów. My dla naszych Mam dziś mamy, najpiękniejsze kwiaty słów: Słowo miłość - za ich troski. Słowo wdzięczność - za ich trud. Dar to skromny - dar dziecięcy, wyśpiewany z serc jak z nut.”

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group