Wtorek, 6 czerwca
Imieniny: Danuty, Dominiki
Czytających: 4301
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Długa zostanie zamknięta

Piątek, 19 czerwca 2020, 9:29
Aktualizacja: Niedziela, 21 czerwca 2020, 9:19
Autor: red
Wałbrzych: Długa zostanie zamknięta
Fot. Obwodnica Wałbrzych
– Budujemy obwodnicę naszego miasta i jest to naprawdę ogromny plac budowy. Od 1 lipca czekają nas zmiany organizacji ruchu w okolicach tzw. ronda Tesco – informuje prezydent Roman Szełemej.

Ulica Długa zostanie w tym miejscu zamknięta na około dwa miesiące, aby Budimex SA mógł zakończyć prace nad zmianą przebiegu Szczawnika.
- Mieliśmy wszyscy świadomość, że aby było lepiej, to przez jakiś czas musi być gorzej. Trzeba będzie jeździć przez Biały Kamień, ulicę Gagarina czy Wrocławską. Nie będzie to łatwe, ale za 2 miesiące będziemy już mogli jechać po dużej części nowego ronda Tesco. Trwają ogromne prace przy węźle Żeromskiego, zasypujemy Szyb Gustaw, pojawiły się nowe szyby, ale nie stanowią one większego problemu. Mamy kolizje na placu Grunwaldzkim, które spowalniają prace, ale wkrótce pewnie te roboty ruszą i będą widoczne. Postęp prac jest widoczny na innych budowach - na ulicy Wałbrzyskiej, przy ulicy Matejki w okolicach szkoły muzycznej. Wkrótce rozpoczną się kolejne prace. Na tych budowach pracuje bardzo wiele firm z Wałbrzycha - kontynuuje Szełemej.

Twoja reakcja na artykuł?

31
61%
Cieszy
4
8%
Hahaha
2
4%
Nudzi
2
4%
Smuci
5
10%
Złości
7
14%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (38)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group