Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 4266
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dojazd do wałbrzyskich cmentarzy

Wtorek, 1 listopada 2022, 7:24
Autor: red
Wałbrzych: Dojazd do wałbrzyskich cmentarzy
Fot. KMP Wałbrzych
Dziś obchodzimy Dzień Wszystkich Świętych. Dbając o bezpieczeństwo użytkowników dróg przekazujemy informację Zarządu Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu o zmianach w organizacji ruchu, które obowiązywać będą tego dnia na terenie naszej miejscowości.

Zmiany dotyczyć będą rejonów cmentarzy na terenie miasta Wałbrzycha. Pamiętajmy, aby parkować w miejscach do tego przeznaczonych i wyznaczonych przez zarządcę oraz obserwować policjantów i strażników miejskich, którzy będą pełnić służbę na wyznaczonych posterunkach. Przy dużych utrudnieniach w ruchu i dużym natłoku pojazdów w rejonach cmentarzy, funkcjonariusze rozpoczną ręczne kierowanie ruchem.

Oto zmiany organizacji ruchu na dzień 1 listopada 2022 roku:

ul. Bema - na odcinku od skrzyżowania z ul. Wańkowicza do skrzyżowania z ul. Sudecką po lewej stronie drogi, miejsca postojowe równoległe do osi jezdni.

ul. Cmentarna - wjeździe od ul. 1 Maja wprowadza się obustronnie zakaz zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu.

ul. Moniuszki - na odcinku od wjazdu do Biedronki do skrzyżowania z ul. Południową po prawej stronie wprowadza się zakaz zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu dodatkowo zabezpieczenie trawnika w postaci barierek.

ul. Przemysłowa - na wjeździe od pl. Solidarności zakaz wjazdu z wyłączeniem TAXI, mieszkańców ul. Przemysłowej i służb miejskich, za wjazdem na parking zostanie ustawiona zapora ze znakiem „zakaz wjazdu", od strony ul. Sikorskiego ustawione zostaną bariery ze znakiem „zakaz wjazdu".

ul. Sikorskiego - na każdej jezdni prawostronny parking oraz lewostronny zakaz zatrzymywania się wraz z informacją o możliwości odholowania pojazdu.

ul. Piaskowa - wjeździe od ul. Gen. Andersa wprowadza się obustronnie zakaz zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu, w przypadku całkowitego zapełnienia parkingu i drogi dojazdowej zostanie ustawiona bariera ze znakiem „zakaz wjazdu".

ul. Poznańska - na ul. Poznańskiej wprowadza się ruchu jednokierunkowy od skrzyżowania z ul. Internatową w kierunku sklepu „Biedronka". Dodatkowo wprowadza się obustronny zakaz zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu na odcinku od ul. Skłodowskiej-Curie do ul. Internatowej, na drodze dojazdowej do cmentarza ustawia się barierkę ze znakiem „zakaz wjazdu".

ul. Niepodległości - wprowadza się odcinek drogi jednokierunkowej na łączniku między sklepem „Biedronka" a głównym ciągiem ul. Niepodległości, na którym wprowadza się znaki informujące o zakazie skrętu (z obu stron) w ten odcinek drogi,
na przedłużeniu drogi (dojazd do cmentarza) pomiędzy Biedronką a budynkiem ul. Poznańska 2 ustawia się barierkę ze znakiem „zakaz wjazdu".

ul. Wyszyńskiego - na ul. Wyszyńskiego wprowadza się obustronnie znaki zakazu zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu.

ul. Żeromskiego - na odcinku od skrzyżowania z ul. Chałubińskiego do skrzyżowania z ul. Bema obustronnie wprowadza się zakazu zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu.

ul. Wańkowicza - na odcinku od skrzyżowania z ul. Duboisa do skrzyżowania z ul. Bema po prawej stronie wprowadza się zakazu zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu, a po lewej miejsca postojowe równoległe do osi jezdni.

Twoja reakcja na artykuł?

3
20%
Cieszy
1
7%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
7
47%
Złości
4
27%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group