Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2915
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Dołącz do Szlachetnej Paczki

Czwartek, 3 maja 2012, 15:26
Aktualizacja: 15:29
Autor: red
Region: Dołącz do Szlachetnej Paczki
Fot. użyczone
Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt realizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA.

Projekt ten od 11 lat łączy potrzebujących z osobami, które chcą pomagać i czerpią z tego radość. Dzięki innowacyjnemu podejściu i standardom działania projektu, rodziny żyjące w ubóstwie otrzymują konkretną, dopasowaną do potrzeb pomoc. Tylko w 2011 roku udało się pomóc niemal 12 tys. potrzebujących rodzin, a łączna wartość przekazanej pomocy wyniosła 18 mln zł.

Obecnie w 430 lokalizacjach w całej Polsce organizatorzy akcji poszukują osób, które chcą współtworzyć projekt jako:

LIDER SZLACHETNEJ PACZKI - wolontariat

Organizatorzy przedsięwzięcia zapraszają do: budowania zespołu wolontariuszy i koordynowania jego pracą, dbania o jak najlepszą pomoc rodzinom w potrzebie, organizacji zaplecza logistycznego w Twoim rejonie.

Aplikuj jeśli: masz w sobie chęć pomagania i kochasz ludzi, lubisz pracę na wysokich obrotach i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, jesteś bardzo dobrze zorganizowany, odnosisz sukcesy w koordynowaniu pracy innych, jesteś komunikatywny i lubisz pracować z ludźmi, bierzesz odpowiedzialność za swoje działania i ich owoce.

Co możesz zyskać: radość niesienia pomocy, realnie zmieniasz miejsce, w którym mieszkasz, udział w szkoleniach, rozwój cenionych na rynku pracy kompetencji: zarządzania zespołem, komunikacji, organizacji i motywowania, szansę sprawdzenia się w działaniu, nową paczkę przyjaciół i znajomych.

Zgłoś się na stronie: www.superw.pl

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 15 czerwca.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group