Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 3691
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czarny Bór: Domat lepszy od Skalnika w Czarnoborskiej Lidze Halowej

Poniedziałek, 19 grudnia 2011, 20:23
Aktualizacja: Wtorek, 20 grudnia 2011, 13:14
Autor: PAW
Czarny Bór: Domat lepszy od Skalnika w Czarnoborskiej Lidze Halowej
Fot. PAW
Wczoraj w Czarnym Borze odbyła się trzecia kolejka Czarnoborskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej.

Wyniki:

Czarni Wałbrzych – Victoria Czadrów 6-2 (3 – Marszałek, Janiak, Misiak, Rembak – Paździur, Ciesielka)

Zespół z Wałbrzycha odniósł pierwsze zwycięstwo tych rozgrywkach. Z dobrej strony pokazał się w tym meczu zwłaszcza Patryk Marszałek, autor trzech goli. Czadrów na razie pozostaje bez punktów.

Domat – Skalnik Czarny Bór 3-1 (Florian, Barnach, Mastalarczyk – Kois)

Bardzo wyrównane spotkanie, którego losy ważyły się praktycznie do ostatnich sekund. Prowadził Domat, ale Skalnik wyrównał. Później graczom obu drużyn zaczęły puszczać nerwy i sędziowie musieli kilku z nich ukarać żółtymi kartkami. W końcówce więcej skuteczności wykazali młodzi gracze Domatu i zasłużenie wygrali, pozostając ekipą bez straty punktu.

Husaria Grzędy – Sołectwo Jaczków 6-7 (4 – Chyliński, Policht, Wodziak – 4 – R.Łatka, 2 – Groń, Jasiurkowski)

Festiwal goli w tym meczu obejrzeli kibice, którzy bardzo licznie zjawili się na hali w Czarnym Borze. Pierwsza połowa to dominacja Jaczkowa i pewne prowadzenie 5-2. Później w garść wzięła się drużyna z Grząd, która doprowadziła do remisu po 6, ale ostatnie słowo należało do Jaczkowa, w którego barwach 4 gole zdobył Radosław Łatka, wyrastając tym samym na głównego kandydata do wywalczenia tytułu króla strzelców. Trzeba też przyznać, że mocno po piętach depcze mu gracz Husarii - Tomasz Chyliński, który w tym meczu strzelił również 4 gole.

Szczyt Women Boguszów-Gorce – Orzeł Lubawka 1-4 (Cierlik – 2 – Wincza, Adamowicz, Kwaśniewski)

Zaczęło się sensacyjnie, bowiem po golu Agaty Cierlik na prowadzenie wyszły dziewczęta z Boguszowa. Później jednak wszystko wróciło do normy i Orzeł niewielkim nakładem sił pokonał Szczyt, w którego barwach na słowa uznania zasłużyły obie bramkarki – Katarzyna Kurylas i Ola Pawlos.

Iskra Witków – Ale Jazz 2-3 (B.Ogrodnik, K.Niemiec – 2 – Stanisławski, Foryś)

To było bez wątpienia najlepsze spotkanie tej serii. Mecz zacięty, pełen dramaturgii i ciekawych akcji. Wygrał Jazz między innymi dzięki dwóm trafieniom Sebastiana Stanisławskiego, który na co dzień gra na trawiastych boiskach w barwach….Iskry Witków. Ozdobą meczu był piękny gol zdobyty uderzeniem z dystansu w wykonaniu Michała Forysia.

Górnik Gorce Orły Mariana – IKA-BUD 2-2 (Stankiewicz, Olczak – Kulpa, Wąchała)

Po wysokiej porażce z Quinem, juniorzy Górnika Gorce udowodnili, że grać w piłkę potrafią i postawili bardzo trudne warunki zespołowi IKA-BUD-u, złożonemu z graczy Olimpii Krzeszów. Mecz mógł się podobać, bowiem był prowadzony w szybkim tempie i akcji bramowych było naprawdę sporo.

Quin – Górnik Gorce 5-1 (3 – Lepucki, 2 – W.Poręba – Pieczka)

Na razie postawa Górnika Gorce, a więc ekipy występującej na boiskach klasy okręgowej, jest zaskoczeniem in minus. Górnik doznał trzeciej z rzędu porażki. Tym razem lepsza okazała się ekipa Quina. Ubiegłoroczni mistrzowie kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa i pozostają jednym z głównych kandydatów do triumfu. W tym meczu gole dla Quina zdobywali doświadczeni gracze: Krzysztof Lepucki i Waldemar Poręba.

Tabela:

1. Quin 9 19-4
2. Ale Jazz 9 18-4
3. Domat 9 12-3
4. Orzeł Lubawka 9 12-4
5. Sołectwo Jaczków 6 15-13
6. Skalnik Czarny Bór 6 6-5
7. Górnik Gorce Orły Mariana 4 5-14
8. Czarni Wałbrzych 3 8-8
9. Iskra Witków 3 8-9
10. IKA-BUD 1 4-5
11. Górnik Gorce 0 4-11
12. Husaria Grzędy 0 10-20
13. Szczyt Women Boguszów-Gorce 0 1-11
14. Victoria Czadrów 0 5-16

Klasyfikacja strzelców:

10 – Radosław Łatka (Jaczków)
7 – Chyliński (Husaria)
6 – Adamowicz (Lubawka), W.Poręba (Quin)
5 – Foryś (Ale Jazz),
4 - Gołek (Ale Jazz), Wawrzyniak (Quin), Groń (Jaczków)
3 – Kiełbasa, Florian, Barnach (wszyscy Domat), Jakubiak, Lepucki (obaj Quin), Kois (Skalnik), B.Ogrodnik (Iskra), Stanisławski (Ale Jazz), Marszałek (Czarni)
2 – Pytlewski (Skalnik), Królak, Wincza (obaj Lubawka), Grzybek (Górnik Gorce), Adam Łatka (Czadrów), Piwiński, Ciszak (obaj Ale Jazz), Mastej (Iskra), Pyrdoł (Quin), Stankiewicz (Górnik Gorce Orły Mariana), Janiak (Czarni), Mastalarczyk (Domat)
1 – Zwolenik, Klimek, Olczak (wszyscy Górnik Gorce Orły Mariana), Pels, Pieczka (obaj Górnik Gorce), Lubczyński, Lipiński (obaj Ale Jazz), K.Ogrodnik, Grzegorzak, K.Niemiec (wszyscy Iskra), Kulig, Ciesielka, Paździur (wszyscy Czadrów), Rutecki, Misiak, Rembak (wszyscy Czarni), K.Maliszewski (Skalnik), Musiał, Kwaśniewski (obaj Lubawka), Szczepaniak, Policht, Wodziak (wszyscy Husaria), Kubik, Skoczeń, Kulpa, Wąchała (wszyscy IKA-BUD), Balcerak (Quin), Schabiński (Domat), Cierlik (Szczyt), Jasiurkowski (Jaczków)

Najlepszy bramkarz:

3 – D. Kurylas (Domat)
4 – Wysocki (Quin), M. Poręba (Ale Jazz), Kaszuba (Lubawka)
5 - Czarnota (Skalnik), Bocheński (IKA-BUD)
8 – Ciekanowski (Czarni)
9 – Kudaj (Iskra)
11 – Pawlos (Szczyt), Raszewski (Górnik Gorce)
13 – Kasprzyk (Jaczków)
14 – Zygarlicki (Górnik Gorce Orły Mariana)
16 – Paździur (Czadrów)
20 – Ogar (Husaria)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group