Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 3807
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Drzwi Otwarte w PSP nr 6

Wtorek, 13 marca 2012, 11:58
Aktualizacja: 11:59
Autor: opr. PAW
Wałbrzych: Drzwi Otwarte w PSP nr 6
Fot. użyczone
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Aleksandra Kamińskiego w Wałbrzychu „otworzyła” drzwi dla przyszłych uczniów klas pierwszych.

Spotkanie odbyło się w auli szkoły, gdzie dyrektor przywitała wszystkich gości i krótko opowiedziała o szkole. Następnie uczniowie PSP nr 6 pochwalili się swoimi umiejętnościami wokalnymi, recytatorskimi oraz tanecznymi.

Druga część spotkania przybrała formę warsztatów. Dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w zajęciach praktycznych. W każdej sali przygotowano zadanie do wykonania. Były to warsztaty komputerowe, na których można było wydrukować i uzupełnić kolorowankę. W bibliotece dzieci wykonywały zakładkę do książki. Grupa harcerzy przygotowała gry i zabawy, w innej sali balony zamieniano w piękne zwierzaczki, a zwykłą puszkę po coli w grzechotkę. Jednak największym zainteresowaniem cieszyły się zabawy ruchowe w „sali zabaw” i warsztaty taneczne, gdzie dzieci mogły poznać kroki różnych tańców.

W prezencie goście otrzymali gazetkę szkolną „Cwaniak na 6” oraz plakietki i lizaki z logo szkoły. Rodzice wraz ze swoimi pociechami z uśmiechem na twarzy opuszczali szkołę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group