Poniedziałek, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 3681
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dwa ciekawe wydarzenia w klubie A'Propos

Czwartek, 8 września 2016, 6:40
Autor: red
Wałbrzych: Dwa ciekawe wydarzenia w klubie A'Propos
Fot. organizatorzy
W piątek 9 września klub A'Propos przygotował dwa interesujące wydarzenia.

"AKT" - to wernisaż zbiorowej wystawy fotografii - 9 września 2016 godz. 18:00.

V sezon w Apropos Club zaczynamy wernisażem wystawy prac kilku autorów, których jeszcze nie mieliśmy u nas przyjemności zaprezentować. Są to fotograficy z różnych stron kraju m.in.: Jeleniej Góry, Wałbrzycha, Jaworzna, Warszawy, Koszalina oraz Wrocławia.

Tematem prac będzie AKT - kobiecy, wykonany w oparciu o studium żywego modela/ek, w otoczeniu zastanym i naturalnym. Autorzy zaprezentują swój sposób postrzegania ciała jako formy i treści. Prace wykonane zostały podczas pleneru w "Siedlisku Arte" w Dziwiszowie (czerwiec 2016). Autorzy prac: Dariusz Goetze, Janusz Jaremen, Marek Kamforowski, Robert Knaź, Bogusław Nabożny, Marcin Pepliński, Norbert Wawrzyniak.

Wstęp wolny.

W Starym Kinie: Gustav Machaty "Ekstaza" - projekcja z muzyką na żywo - 9 września 2016 godz. 20:00.

Po wernisażu wystawy "AKT" Andrzej Waśniewski Trio zaprasza na „Ekstazę” (1933), film, który szokował niegdyś odwagą i erotyzmem, dziś w wielu sekwencjach po porostu zachwyca. "Ekstaza" zawiera pierwsze w pełni nagie sceny kobiece, pokazano w niej także pierwszy raz w kinematografii orgazm kobiety, a także pierwszy raz palenie papierosa po miłosnym akcie. Film był zakazany przez wiele lat w wielu krajach, w tym w USA.

Bilety: 20 zł przedsprzedaż, 30 zł w dniu pokazu.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group