Niedziela, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 3574
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Działacze Gwarka Wałbrzych mają problem z wandalami

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017, 14:08
Aktualizacja: 14:15
Autor: red
Wałbrzych: Działacze Gwarka Wałbrzych mają problem z wandalami
Fot. Gwarek Wałbrzych/facebook
Na profilu społecznościowym pojawił się wpis wzburzonych działaczy piłkarskiego klub Gwarek Wałbrzych.

"Już chcieliśmy się pochwalić nowymi ławkami i natężeniem pracy na obiekcie (piłkochwyty, ławki, krzesełka, itp.), ale widocznie jest więcej osób, którym zależy, żeby na Gwarku nic nie było i uwielbiają niszczyć czyjąś ciężką pracę. Od wielu lat dbamy o stadion, na którym obecnie trenuje 130 dzieci i młodzieży. Coraz częściej zastanawiamy się, ile jeszcze wytrzymamy z wandalami i przestępcami, którzy co chwilę niszczą boisko, wkradają się nam do szatni, a teraz na nowo wyremontowanych trybunach urządzają sobie libacje alkoholowe. A JESZCZE JAKBY TEGO BYŁO MAŁO, WYRYWAJĄ ŁAWKI I RZUCAJĄ BUTELKI SZKLANE PO WÓDCE NA BOISKO!!!
DEBILE JEDNE, BO INACZEJ was NIE MOŻNA NAZWAĆ, CZY ZDAJECIE SOBIE SPRAWĘ, CO MOŻE STAĆ SIĘ DZIECKU PRZEZ wasze DURNE ZACHOWANIE?

Jakiś czas temu, ponieważ bardzo często młodzi ludzie przeskakiwali nam przez ogrodzenie, zrobiliśmy im boisko u góry do grania (skosiliśmy trawę i postawiliśmy bramki). Rozumiemy, choć tego nie pochwalamy, że młodzież czasem chce korzystać ze stadionu jak nas nie ma, ale najwidoczniej to za mało, ponieważ i tak znajdą się osobniki, co nie chcą korzystać ze stadionu w taki sposób, jaki się należy. Teraz pozostaję umocować krzesełka, które otrzymaliśmy w Darowiźnie od Czarnych Wałbrzych, a wandale przyjdą i je powyrywają!!!

Apelujemy do osób, które mieszkają blisko stadionu, o czujność i w razie czego o kontakt telefoniczny z nami lub po prostu odpowiednimi służbami. TO NIE JEST KAPOWANIE, TO JEST WALKA Z WANDALIZMEM I BRAKIEM SZACUNKU DO CZYJEŚ CIĘŻKIEJ PRACY.

BARDZO PRZEPRASZAMY ZA WYRAŻENIA I TAK EMOCJONALNY WPIS, ALE MAMY TEGO WSZYSTKIEGO JUŻ DOŚĆ !!!!".

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group