• Piątek, 23 sierpnia 2019
  • Godz. 6:49
  • Imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży, Wiktora
  • Czytających: 1879
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Dzieci sportretowały Świętego Mikołaja

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 19 grudnia 2015, 6:45
Autor: opr.red.
Fot. organizatorzy
W dniu 16 grudnia 2015 na pasażu w Auchan Wałbrzych odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom V edycji miejskiego konkursu plastycznego „Portret Świętego Mikołaja”.

Organizatorem konkursu plastycznego była Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu, Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu oraz Auchan Wałbrzych.
Konkurs adresowany był do najmłodszych uczniów szkół podstawowych z klas I – III oraz do dzieci z oddziałów przedszkolnych.

Na konkurs wpłynęło 535 prac plastycznych, z czego 39 zostało odrzuconych z powodu nie spełnienia wymogów regulaminu. Ośmioosobowa komisja konkursowa przyznała 12 nagród oraz 14 wyróżnień w 4 kategoriach wiekowych. Uroczystość wręczenia nagród ufundowanych przez Auchan Wałbrzych przebiegała przy zaaranżowanej wystawie nagrodzonych i wyróżnionych prac. Obszerne pokonkursowe wystawy prac plastycznych zorganizowano również w Publicznej Szkole Podstawowej nr 21 oraz w Ośrodku Społeczno-Kulturalnym Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu.

Nagrody i wyróżnienia otrzymali:

I miejsca
Oliwia Świątek kl. 0, PSP Nr 21 w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska
Nikola Płatek kl. I, PSP Nr 21 w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska
Jan Król kl. II, PSP Nr 30 w Wałbrzychu; op. Alicja Peter
Kacper Kołodziejczyk kl. III, PSP Nr 17 w Wałbrzychu; op. Marzena Wiśniewska

II miejsca
Zuzanna Kołodziej kl. 0, PSP Nr 2 w Wałbrzychu; op. Anna Matyka – Gawron
Maja Matusiewicz kl. I, PSP Nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko
Zuzanna Świerkowska kl. II, PSP Nr 21 w Wałbrzychu; op. Jolanta Lisowska
Klaudia Żmuda kl. III, PSP Nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Piteraszko

III miejsca
Wiktoria Matczuk kl. 0, PSP Nr 2 w Wałbrzychu; op. Ewa Studzińska
Gabriela Kaszewska kl. I, PSP Nr 21 w Wałbrzychu; op. Danuta Międzybrocka
Julia Mądra kl. II, PSP Nr 2 w Wałbrzychu; op. Lilianna Pytel
Julia Tretz kl. III, PSP Nr 28 w Wałbrzychu; op. Małgorzata Wieczorek

Wyróżnienia
Maja Krajewska kl. 0, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Karolina Głębocka
Victoria Kuboszek kl. 0, PSP Nr 21 w Wałbrzychu; op. Karolina Głębocka
Maja Sapiegin kl. I, PSP Nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko
Wanda Jonek kl. I, PSP Nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko
Oliwier Kaczmarczyk kl. I, PSP Nr 28 w Wałbrzychu; op. Beata Detyna – Bujak
Wojciech Ostapiuk kl. I, PSP Nr 2 w Wałbrzychu; op. Danuta Adameczek – Goll
Barbara Chwałek kl. I, PSP Nr 21 w Wałbrzychu; op. Joanna Nadzieja
Nikola Danielak kl. I, PSP Nr 21 w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska
Maria Górska kl. II, PSP Nr 21 w Wałbrzychu; op. Jolanta Lisowska
Mateusz Mańka kl. II, PSP Nr 37 w Wałbrzychu; op. Marzena Ciecieląg
Michał Rzepiel kl. II, PSP Nr 21 w Wałbrzychu; op. Ewa Serafinowicz
Dominik Wojtkowiak kl. III, PSP Nr 2 w Wałbrzychu; op. Dorota Gasz
Hanna Majcher kl. III, PSP Nr 28 w Wałbrzychu; op. Alina Drzewiecka
Wiktoria Sobstyl kl. III, PSP Nr 37 w Wałbrzychu; op. Joanna Zachariasz

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Typowy Janusz z Podlasia 17-03-2019 17:47
Kupka 3D xdxdxdxdxd

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group