Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 1643
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzieci zaatakują rynek!

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 22 maja 2010, 15:03
Aktualizacja: 15:04
Autor: red
Fot. organizatorzy
Już w sobotę 29 maja wałbrzyski rynek zamieni się w krainę szczęścia dla dzieci i młodzieży.

A to wszystko z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka i imprezy pod patronatem Prezydenta Wałbrzycha Piotra Kruczkowskiego, organizowanej przez Wspólnotę Samorządową „Śródmieście”, Urząd Miejski w Wałbrzychu, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Wałbrzyski Ośrodek Kultury. Zabawa trwać będzie od godziny 12.00 do 20.00.

Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Będą konkursy zarówno dla tych, którzy uwielbiają śpiewać, jak i dla tych, którzy lubią rozgrywki sportowe i zabawy zręcznościowe. Tego dnia zostanie również rozstrzygnięty konkurs plastyczny i wręczone nagrody. Na scenie wystąpią dzieci i młodzież z wałbrzyskich szkół, a atrakcją dnia będzie występ zespołu romskiego „Nowa Roma”.

Nie zabraknie również waty cukrowej, malowania twarzy, pokazów rycerskich oraz dmuchanych zamków i zjeżdżalni. Będą także występy iluzjonisty, zabawy z klaunem oraz loteria fantowa. Ciekawostką będą wybory Miss Matki i Mistera Ojca.

Wielką niespodziankę dla dzieci szykuje Biuro Promocji Miasta. „Autobus Niespodzianka” – będzie to autobus pełen zagadek i ciekawostek dotyczących naszego miasta. Na młodych wałbrzyszan czekają różne prezentacje multimedialne i inne niespodzianki, a w tym także liczne konkursy i nagrody dla najlepszych. Zabawie towarzyszyć będzie Rogaty Obywatel naszego miasta czyli Moofie.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~agnieszka 4-06-2010 14:31
zawsze dobrze sie bawie w miescie walbrzychu poszukuje zdjec z wyborow mis matki

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group