Poniedziałek, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 5574
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dzień Dziecka na Piaskach

Niedziela, 29 maja 2022, 6:30
Autor: red
Wałbrzych: Dzień Dziecka na Piaskach
Fot. WOK Wałbrzych
Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka zapraszamy 1 czerwca najmłodszych, i nie tylko, mieszkańców dzielnicy Piaskowa Góra do wspólnego świętowania.

W środę Wałbrzyski Ośrodek Kultury wspólnie z filią numer 7 Biblioteki pod Atlantami przed budynkiem, w którym znajdują się obie instytucje, czyli przy ulicy Władysława Broniewskiego 65a, przygotują długą listę gier i zabaw.

W programie gry i zabawy podwórkowe na świeżym powietrzu. Pogramy także w specjalną grę terenową na smartfonach. Gra nosi tytuł „W Pszczelim Raju”. Aby zagrać potrzebne będą telefony z dostępem do internetu z zainstalowaną aplikacją ActionTrack.

– Będziemy puszczać bańki, rysować, malować i tworzyć. Do zabawy zaprosiliśmy również prawdziwego kowala, który specjalnie dla najmłodszych przygotuje pokaz prezentujący pracę w tym zawodzie – zachęca Joanna Kakuba z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Na najmłodszych czekamy 1 czerwca na Piaskowej Górze przy ulicy Władysława Broniewskiego 65a od godziny 15.oo do 18.oo.

Ważne! W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych spotkamy się w pomieszczeniach Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na bezpłatnych warsztatach artystycznych.

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group