Poniedziałek, 23 listopada
Imieniny: Adeli, Klementyny
Czytających: 2673
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzień Edukacji Narodowej w Boguszowie–Gorcach

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Czwartek, 18 października 2012, 10:04
Autor: red
Fot. użyczone
12 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Kultury odbyła się uroczystość obchodów Dnia Edukacji Narodowej, w której udział wzięli: dyrektorzy szkół, grona pedagogiczne oraz pracownicy szkół i przedszkoli.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej spotkali się, by wspólnie podziękować wszystkim nauczycielom, pracownikom przedszkoli i szkół, za codzienną pracę, poświęcenie i serce wkładane każdego dnia w wychowanie młodych pokoleń.

Jak co roku, z okazji tego święta odebrano nagrody Burmistrza Miasta Boguszowa-Gorc. Tym razem otrzymali je: Arleta Kłosińska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, Alicja Kuźniar z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, Marcin Gryka z Gimnazjum nr 1, Urszula Filip z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6, Urszula Szmidt z Zespołu Szkół Samorządowych.

Akty ślubowania nauczycielom, którzy otrzymali stopień nauczyciela mianowanego wręczono: Agnieszce Wiadernej z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, Karolinie Jaworskiej z Zespołu Szkół Samorządowych, Bożenie Bednarczyk z Zespołu Szkół Samorządowych, Małgorzacie Kęsce z Gimnazjum nr 1, Roksanie Rejtmajer z Gimnazjum nr 1.

Wręczono również podziękowania dla osób, szczególnie zasłużonych dla szkół: Lucjanowi Hameli, Dariuszowi Gajdzie, Agnieszce Boroń.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group