Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 3784
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dzień Kariery w PWSZ

Piątek, 4 grudnia 2020, 10:35
Autor: red
Wałbrzych: Dzień Kariery w PWSZ
Fot. organizatorzy
Już w najbliższy poniedziałek 7 grudnia startuje Dzień Kariery 2020 – cykliczne wydarzenie organizowane w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu.

Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Wałbrzycha - dra n. med. Romana Szełemeja oraz Rektora PWSZ w Wałbrzychu - prof. Roberta Wiszniowskiego, a z uwagi na panującą sytuację epidemiczną, w całości przeniesione zostało do świata wirtualnego.

W programie tegorocznego Dnia Kariery znalazły się wykłady, prezentacje i warsztaty, skierowane zarówno do studentów, jak i uczniów szkół średnich. Specjalnie dla nich przygotowane zostały ciekawe zajęcia w panelu pn. "Przez Edukację do Kariery".

W zajęciach dedykowanych studentom – "Od Studenta do Absolwenta" i "Na starcie do Kariery" – swój udział zapowiedzieli przedstawiciele następujących instytucji: Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Państwowej Inspekcji Pracy, Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, Urzędu Dozoru Technicznego, Zamku Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o., Funduszu Regionu Wałbrzyskiego, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy oraz przedsiębiorstw produkcyjnych i firm: NSK Steering Systems Europe (Polska), Centrum Podologiczno-Medycznego we Wrocławiu, Seka S.A. Warszawa, ARCH_IT z Wrocławia. Swoją fachową wiedzą i doświadczeniem podzielą się również przedstawiciele banków: Narodowego Banku Polskiego i Santander Bank Polska.

Szczegółowy program Dnia Kariery 2020 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu dostępny jest na stronie internetowej www.pwsz.com.pl
< http://www.pwsz.com.pl> oraz na profilach społecznościowych Uczelni.

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
1
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group