Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 4354
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dzień Matki w A'propos

Wtorek, 30 maja 2017, 16:59
Aktualizacja: 17:01
Autor: red.
Wałbrzych: Dzień Matki w A'propos
Fot. red.
Dzisiaj w wałbrzyskim Klubie A'propos odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki, zorganizowana po raz kolejny przez Fundację "Zielone Wzgórze". Uroczystość przeznaczona była dla mam osób niepełnosprawnych.

Realizowany tradycyjnie na przełomie maja i czerwca przez Fundację "Zielone Wzgórze" projekt "Dzień Matki” skierowany jest do matek opiekujących się osobami z niepełnosprawnością intelektualną a często równocześnie także fizyczną. Akcja ma na celu podkreślenie olbrzymiego wysiłku jaki wkładają matki osób niepełnosprawnych w pokonywanie wielu życiowych barier, a także uhonorowanie pięknej postawy, w której poświęcenie, cierpliwość i wyrozumiałość jest codziennością, a opieka nie kończy się wraz z osiągnięciem dojrzałości ale trwa do końca życia ich dzieci.

Wyrazy uznania i życzenia złożyli mamom osób dotkniętych niepełnosprawnością nie tylko przedstawiciele Fundacji "Zielone Wzgórze", ale również Katarzyna Izabela Mrzygłocka - Poseł na Sejm RP i Jacek Cichura - Starosta Powiatu Wałbrzyskiego. Zaproszone panie otrzymały też drobne upominki. Podczas uroczystości nie zabrakło tradycyjnej lampki szampana, poczęstunku a całość dopełnił recital duetu skrzypcowo-fortepianowego.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group