Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 3405
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Rybnica Leśna: Dzień otwarty w Kopalni Melafiru w Rybnicy Leśnej już za kilka dni

Poniedziałek, 6 maja 2019, 6:43
Aktualizacja: 9:06
Autor: red
REGION, Rybnica Leśna: Dzień otwarty w Kopalni Melafiru w Rybnicy Leśnej już za kilka dni
Fot. organizatorzy
11 maja, na terenie przy Kopalni Melafiru w Rybnicy Leśnej, w godz. 14.00 – 18.00 odbędzie się dzień otwarty kopalni. Na festyn zapraszamy całe rodziny!

Szczególną atrakcją będą wycieczki z przewodnikiem po miejscu wydobycia melafiru. Będzie można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o powstałym miliony lat temu w wyniku wybuchów wulkanów melafirze, który współcześnie jest wykorzystywany do wzmacniania torów kolejowych (znajduje się na większości torów w Polsce) czy do budowy ważnych dróg. Wycieczka po wyrobisku gwarantuje też niesamowite widoki! To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć to wszystko z bliska!

Odbędą się też animacje, zabawy i zajęcia plastyczne dla dzieci, prowadzone przez profesjonalnych animatorów z Teatru Avatar. Czekają nas również ciekawe prezentacje, malowanie buziek, pyszne, darmowe jedzenie, dużo słodyczy i inne atrakcje.

Organizatorzy: Kopalnie Surowców Skalnych w Bartnicy, Gmina Mieroszów oraz partner Mieroszowskie Centrum Kultury zapraszają serdecznie! Czekamy na Was 11 maja, w godz. 14.00 - 18.00, na terenie przy Kopalni Melafiru w urokliwej Rybnicy Leśnej. Wstęp bezpłatny.

Twoja reakcja na artykuł?

15
65%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
4%
Smuci
0
0%
Złości
7
30%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group