Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 3705
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzień Otwarty w Publicznej Szkole Podstawowej nr 26 w Wałbrzychu

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 9 marca 2013, 6:35
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
7 marca Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 w Wałbrzychu zorganizowała I Dzień Otwarty dla przyszłorocznych klas pierwszych, podczas którego dzieci i rodzice mogli zapoznać się ze szkołą, jej dyrekcją, kadrą pedagogiczną a także poznać historię i osiągnięcia szkoły.

Jak powiedziała Bożena Kruszyńska – dyrektor szkoły: „To pierwszy Dzień Otwarty w naszej szkole, ale będzie to impreza cykliczna, wejdzie już na stałe do naszego kalendarza, będziemy co roku organizować Dni Otwarte. Jest to potrzebne, przygotowuje zarówno dzieci jak i rodziców”.

Dzieci mogły poznać szkołę, zanim do niej pójdą. Dzięki temu w nowym roku szkolnym przyjdą w miejsce już im znane, co zaoszczędzi im stresu. Rodzice mogli natomiast porozmawiać z kadrą pedagogiczną i psychologiem, poznać bazę dydaktyczną, zasady kształcenia, dowiedzieć się o dodatkowych zajęciach, kołach zainteresowań, rehabilitacji organizowanej w szkole. Mogli się dzięki temu przekonać, że wybrali właściwą placówkę.

I Dzień Otwarty w Publicznej Szkole Podstawowej nr 26 w Wałbrzychu wzbudził duże zainteresowanie, a pozytywny obraz szkoły z pewnością przełoży się na ilość uczniów w następnym roku szkolnym.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group