Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 4281
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzień Rodziny w Sportowym Punkcie Przedszkolnym „Olimpijczyk”

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 23 czerwca 2013, 11:55
Autor: Michalina
Fot. Michalina
21 czerwca, w piątek, W Sportowym Punkcie Przedszkolnym „Olimpijczyk” obyło się przedstawienie w wykonaniu dzieci w ramach Dnia Rodziny.

Dzień ten był połączeniem niedawno świętowanego Dnia Mamy i nadchodzącego Dnia Taty- z tej okazji maluchy z pomocą pań przygotowały krótki program i własnoręcznie wykonały prezenty dla swoich rodziców, którzy zostali zaproszeni do przedszkolnych sal.

Sportowy Punkt Przedszkolny „Olimpijczyk” to powstałe w październiku 2012 roku niepubliczne przedszkole na Podzamczu, którego głównym profilem jest sport. Poza tradycyjnym programem edukacji przedszkolnej, duża część czasu spędzanego przez dzieci w przedszkolu to czas spędzony aktywnie ruchowo, różnego rodzaju rywalizacje i zapoznawanie się z nowymi dyscyplinami sportu.

Jak widać, dzieciom nie braknie także kontaktu ze sztuką- przedstawienie z okazji Dnia Rodziny pokazało ich pierwsze artystyczne kroki. Była to bajka o przygodach kwiatów i owadów, w której każdy z przedszkolaków zagrał jakąś postać. Dzieci zaśpiewały też piosenkę i zatańczyły wyćwiczony wcześniej układ do radiowego hitu.

Na koniec wręczyły swoim rodzicom prezenty w postaci papierowych bukietów kwiatów.
Nie jednej mamie w oku zakręciła się łza, bo na twarzach dzieci widać było tremę- dla wielu z nich był to pierwszy występ przed publicznością, ale również radość i dumę z przygotowanego przez siebie przedstawienia.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group