Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 3055
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: Dziennikarstwo online

Czwartek, 8 kwietnia 2021, 10:30
Aktualizacja: 12:52
Autor: red
REGION, Mieroszów: Dziennikarstwo online
Fot. organizatorzy
Mieroszowskie Centrum Kultury zaprasza dzieci i młodzież, na bezpłatne szkolenie DZIENNIKARSTWO ONLINE. Szkolenie jest realizowane w ramach projektów „Sieć na kulturę”.

Kto może wziąć udział w szkoleniu? Dzieci i młodzież od 10 - 18 lat (do ukończenia 18 roku życia). Czego dowie się Twoje dziecko? Pozna kluczowe zagadnienia związane z tworzeniem, publikacją, promowaniem i moderowaniem treści informacyjnych w Internecie, jak nie dać się podejść fake newsom, a także metody sprawdzania i wyszukiwania wiarygodnych źródeł informacji. Nauczy się, jakie są tradycyjne formy publikacji, takie jak tekst, video, foto pod kątem wykorzystania ich w Internecie. Przećwiczy, jak zarządzać treścią na stronie, dobierać multimedia oraz moderować dyskusje w komentarzach i na forum. Pozna także tajniki bezpiecznego budowania wizerunku online oraz rozpoznawania plagiatu i legalnego cytowania treści.

Zapisy na szkolenie odbywają się drogą mailową. W celu zgłoszenia uczestnika, należy wysłać wiadomość na adres mck@mck.pl w treści wpisując imię, nazwisko i wiek dziecka.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!

Chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę projektu: https://www.siecnakulture.pl/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
50%
Hahaha
1
50%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group