Niedziela, 28 lutego
Imieniny: Lecha, Romana
Czytających: 2032
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: East West Rockers w 9 Fali – BILETY DLA CZYTLENIKÓW

Wtorek, 10 maja 2011, 13:52
Aktualizacja: Wtorek, 24 maja 2011, 6:47
Autor: red
Wałbrzych: East West Rockers w 9 Fali – BILETY DLA CZYTLENIKÓW
Fot. organizatorzy
21 maja o godzinie 21.00 w Tawernie Muzycznej 9 Fala, zagra zespół East West Rockers. Mamy dla naszych czytelników podwójną wejściówkę na ten koncert.

Aby wygrać podwójną wejściówkę na ten koncert należy wziąć udział w konkursie i odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: Czy East West Rockers istnieje od 5 lat?

Odpowiedzi należy wysyłać na numer 7116 w treści smsa wpisując: PT.KONW:EW.TAK lub PT.KONW:EW.NIE

Na odpowiedzi czekamy do 19 maja do godziny 20.00. Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie. Cena smsa 1 zł + VAT.

Rezerwacja biletów: tel. 602 174 610

East West Rockers tej jesieni obchodzi swoje 5 urodziny! Znana z porywających koncertów załoga już od 5 lat miesza na polskiej scenie reggae, dancehall i hip hop, łącząc jamajskie dźwięki i sound systemową szkołę z polskimi tekstami i miejskim klimatem. Ponad 80 koncertów rocznie, featuringi u najlepszych i najciekawszych artystów w Polsce, międzynarodowe koneksje i stała obecność na najlepszych polskich festiwalach udowodniły, że EastWest Rockers to nie fenomen jednego sezonu, ale skład który niezmiennie idzie do przodu.

Aktualnie załoga intensywnie pracuje nad jubileuszową trasą koncertową, oraz nowym albumem Ras Luty ‘Jeśli słyszysz’ który ukaże się w październiku. Coraz więcej czasu spędzają też w swoim domowym studio pracując nad nowym materiałem z obozu EastWest. Mimo napiętego terminarza każdy z EWR działa też na własną rękę: kuba1200 organizuje koncerty i imprezy reggae/dancehall, Jah_Laptop i Cheeba związani są ściśle z junglowymi żołnierzami z Respecta, Grizlee po zakończeniu współpracy z Jamalem pracuje nad swoim nowym projektem muzycznym, a Ras Luta w październiku 2009 wydaje swoją solową płytę.

Teraz, po wakacyjnym odpoczynku ruszają w jesienną trasę koncertową, by z fanami i swoimi gośćmi świętować pięć wspólnie spędzonych lat. Zagrają zarówno pierwsze numery, które pojawiły się pod szyldem EastWest, kawałki z płyty ‘Polski Ogień’, singli i obydwu studyjnych albumów ‘Ciężkie Czasy’ i ‘Jedyna Bron’, dadzą wam też przedsmak najnowszych produkcji z ekipy EWR, sygnowanych przez Lute. Oprócz muzyki planują dla was dużo więcej: nowa strona internetowa, nowa oprawa koncertów, nowe wizualizacje, nowe numery do ściągnięcia, ubrania EastWest, prezenty dla fanów i dużo, dużo więcej… Straight slavic flavour inna dancehall!

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group